Akumulátorová vrtačka „Brushless“


- Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ zajišťuje o 25 % delší dobu chodu a 2× delší životnost
- Bezuhlíkový motor: rychlejší, silnější a s 10× delší výdrží
- Dvoustupňová převodovka: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Kovové 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Kompaktní ergonomický design s měkkou rukojetí pro optimální pohodlí a kontrolu
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: bez paměťového efektu, bez samovybíjení, vždy připraven k použití
- Spona na opasek pro snadné přenášení

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ VELKÝ VÝKON. KOMPAKTNÍ DESIGN.
PWRCORE 12™ poskytuje lehký výkon, ideální pro práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorách. Zažijte jednoduchou manipulaci na vlastní kůži
Popis produktu
Kompaktní bezuhlíková dvoustupňová vrtačka s lithium-iontovým akumulátorem
12 V SKIL 2060 je akumulátorová vrtačka skompaktní alehkou konstrukcí. Ta zajišťuje optimální kontrolu apohodlí během šroubování ivrtání do dřeva akovu. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé vrtání, tak pro náročné šroubování. Nastavení krouticího momentu 17+1 zajišťuje přesné výsledky se 17možnostmi nastavení šroubování ajedno další nastavení pro vrtání. Příslušenství můžete vyměňovat pohodlně díky kovovému 13 mm rychloupínacímu sklíčidlu sjednoduchou objímkou aautomatickou aretací vřetene. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím, měkkou rukojeť pro větší pohodlí asvětlo LED zajišťující vynikající viditelnost vaší práce. SKIL 2060 CA se dodává soboustranným šroubovacím bitem asponou na opasek. Akumulátor není součástí balení.
Delší doba chodu a životnost akumulátoru
Toto nářadí je součástí systému SKIL „PWRCore 12™“. Skompaktním 12 V lithium-iontovým akumulátorem máte zajištěnu optimální flexibilitu, jelikož tyto akumulátory mohou pohánět veškeré 12 V nářadí „PWRCore“. Nářadí skupiny „PWRCore 12™“ nabízíme jak sakumulátory, tak bez nich, avy tak máte možnost rozšiřovat svou sbírku onové nářadí bez toho, abyste byli zároveň nuceni kupovat nové akumulátor anabíječky. Tento akumulátor je též vybaven akumulátorovou technologií „Keep Cool™“, naší doposud nejlepší inovací. Technologie „Keep Cool™“ ochlazuje články akumulátoru abrání jejich přehřívání, což prodlužuje dobu chodu až o25% advakrát prodlužuje životnost.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Podešavaje spojnice | 17 + 1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Tip glave | Metal single-sleeve keyless |
| Napon | 12 V |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 50 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-450/0-1700 |
| Neto težina bez baterije | 1 kg |
| EAN | 8719643004024 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Ano |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| LED světlo | Ano |
| Zvučni pritisak | 76.0 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5.0 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 3.41 m/s² |
| Snaga zvuka | 87.0 dB |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová vrtačka SKIL 2060
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona pásu
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj










































