2112 BA
Akumulátor 12 V 2,0 Ah Li-Ion „Keep Cool™“ a nabíječka (2×)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 116.65ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

- Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ zajišťuje o 25 % delší dobu chodu a 2× delší životnost
- Praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
Nedostupné v této zemi
Popis produktu
Tyto kompaktní 12V 2,0Ah akumulátory sindikátorem úrovně nabití nabízí špičkovou lithium-iontovou technologii, která znamená absenci paměťového efektu, absenci samovybíjení astálou připravenost kpoužití. Akumulátory jsou součástí systému „PWRCore 12™“ amohou pohánět veškeré 12 V nářadí „PWRCore“. Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ ochlazuje články akumulátoru abrání jejich přehřívání, což prodlužuje dobu chodu až o25% advakrát prodlužuje životnost. 12 V nabíječka plně nabije každý zpřiložených akumulátorů za 60minut.
Specifikace
| Dve mehaničke brzine | Ne |
|---|---|
| Neto težina baterije | 0.3 kg |
| Ulazna voltaža | 220-240/50-60Hz V |
| Za modele | Všechny nástroje 'PWRCORE 12™' |
| Ćelija akumulatora | Li-Ion |
| Napon | 12 V |
| Pakovano po | 1 |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643004253 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Vreme punjenja | 1 h |
Balení obsahuje
- Akumulátor 2700 AA 12 V 2,0 Ah Li-Ion s technologií „Keep Cool™“ (2×)
- Nabíječka 12 V (2,4 A)
- Návod k použití
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.69ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupné dokumenty pro tento nástroj































