Akumulátor 12 V 2,0 Ah „Keep Cool™“ Li-Ion a nabíječka


- Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ zajišťuje o 25 % delší dobu chodu a 2× delší životnost
- Praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- Praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ VELKÝ VÝKON. KOMPAKTNÍ DESIGN.
PWRCORE 12™ poskytuje lehký výkon, ideální pro práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorách. Zažijte jednoduchou manipulaci na vlastní kůži
Popis produktu
Tento kompaktní 12 V 2,0 Ah akumulátor sindikátorem úrovně nabití nabízí špičkovou lithium-iontovou technologii, která znamená absenci paměťového efektu, absenci samovybíjení astálou připravenost kpoužití. Akumulátor je součástí systému „PWRCore 12™“ amůže pohánět veškeré 12 V nářadí „PWRCore“. Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ ochlazuje články akumulátoru abrání jejich přehřívání, což prodlužuje dobu chodu až o25% advakrát prodlužuje životnost. 12 V nabíječka plně nabije přiložený akumulátor za jedinou hodinu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Dve mehaničke brzine | Ne |
| Neto težina baterije | 0.3 kg |
| Ulazna voltaža | 220-240/50-60Hz V |
| Za modele | Všechny nástroje 'PWRCORE 12™' |
| Ćelija akumulatora | Li-Ion |
| Napon | 12 V |
| Pakovano po | 1 |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643004239 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Vreme punjenja | 1 h |
Balení obsahuje
- Akumulátor 12 V 2,0 Ah Li-Ion s technologií „Keep Cool™“ (2700 AA)
- Nabíječka 12 V (2,4 A)
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































