Akumulátor 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™“ Li-Ion a nabíječka


- Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ zajišťuje o 25 % delší dobu chodu a 2× delší životnost
- Praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- USB port na akumulátoru na nabíjení elektronických zařízení

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ VELKÝ VÝKON. KOMPAKTNÍ DESIGN.
PWRCORE 12™ poskytuje lehký výkon, ideální pro práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorách. Zažijte jednoduchou manipulaci na vlastní kůži
Popis produktu
Tento kompaktní 12V 4,0Ah akumulátor sindikátorem úrovně nabití nabízí špičkovou lithium-iontovou technologii, která znamená absenci paměťového efektu, absenci samovybíjení astálou připravenost kpoužití. USB port na akumulátoru můžete využívat knabíjení elektronických zařízení. Akumulátor je součástí systému „PWRCore 12™“ amůže pohánět veškeré 12 V nářadí „PWRCore“. Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ ochlazuje články akumulátoru abrání jejich přehřívání, což prodlužuje dobu chodu až o25% advakrát prodlužuje životnost. 12 V nabíječka plně nabije přiložený akumulátor za 2hodiny.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Dve mehaničke brzine | Ne |
| Neto težina baterije | 0.5 kg |
| Ulazna voltaža | 220-240/50-60Hz V |
| Za modele | Všechny nástroje 'PWRCORE 12™' |
| Ćelija akumulatora | Li-Ion |
| Napon | 12 V |
| Pakovano po | 1 |
| Kapacitet akumulatora | 4.0 Ah |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643004246 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Vreme punjenja | 2 h |
Balení obsahuje
- Akumulátor 12 V 4,0 Ah Li-Ion s technologií „Keep Cool™“ a USB (2102 AA)
- Nabíječka 12 V (2,4 A)
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj































