Akumulátorové univerzální nářadí „Brushless“


- Akumulátorová technologie „Keep Cool™“ zajišťuje o 25 % delší dobu chodu a 2× delší životnost
- Bezuhlíkový motor: rychlejší, silnější a s 10× delší výdrží
- Kompaktní lehká konstrukce zaručuje optimální ovládání a vedení nástroje
- Rychloupínací páčka pro rychlou a pohodlnou výměnu příslušenství
- Velký oscilační úhel nářadí 3,6 stupně umožňuje rychlejší řezání
- Jedinečné světlo „180° LED“ pro dokonalou viditelnost bez stínů při práci
- Ideální pro širokou škálu prací, obzvláště vhodné pro detailní práci
- Univerzální systém příslušenství nabízí širokou řadu základního příslušenství „Starlock“ a „OIS“
- Plynule nastavitelná rychlost pro naprostou kontrolu
- Lithium-iontová technologie: bez paměťového efektu, bez samovybíjení, vždy připraven k použití

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™180° LED LIGHT
Kmitací pily jsou nejvšestrannější pily; mohou řezat přímé čáry i křivky. A pokud jde o precizní práci, je důležitá dobrá viditelnost. Naše LED 180° svítí jasným světlem a dělá ze stínů minulost.
Objevte 180° LED LIGHT


PWRCORE 12™ VELKÝ VÝKON. KOMPAKTNÍ DESIGN.
PWRCORE 12™ poskytuje lehký výkon, ideální pro práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorách. Zažijte jednoduchou manipulaci na vlastní kůži
Popis produktu
Bezuhlíkové akumulátorové univerzální nářadí s jedinečným světlem „180° LED“
SKIL 2650 je výkonné 12 V univerzální nářadí snastavitelnou rychlostí pro nejlepší výsledky vrůzných materiálech. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. Toto nářadí je vybaveno jedinečným světlem „180° LED“. Dokonale osvítí obrobek širokým kuželem světla bez vytváření stínů! Kompaktní alehká konstrukce tohoto nářadí zaručuje optimální kontrolu avedení. Výměna přiloženého příslušenství umožňuje používat toto univerzální nářadí pro řadu kutilských prací, jako je broušení či řezání. Výměna příslušenství díky této rychloupínací páčce není žádný problém. Toto univerzální nářadí je kompatibilní se široce dostupným základním příslušenstvím „Starlock“ a„OIS“, takže vždy najdete to správné příslušenství pro řešení svých potřeb. SKIL2650 CA se dodává s10brusnými papíry, brusnou základnou aponorným pilovým listem na dřevo, kov aplast. Akumulátor není součástí balení.
Delší doba chodu a životnost akumulátoru
Toto nářadí je součástí systému SKIL „PWRCore 12™“. Skompaktním 12 V lithium-iontovým akumulátorem máte zajištěnu optimální flexibilitu, jelikož akumulátory „PWRCore 12™“ mohou pohánět veškeré 12 V nářadí „PWRCore“. Nářadí skupiny „PWRCore 12™“ nabízíme jak sakumulátory, tak bez nich, avy tak máte možnost rozšiřovat svou sbírku onové nářadí bez toho, abyste byli zároveň nuceni kupovat nové akumulátor anabíječky. Tento akumulátor je též vybaven akumulátorovou technologií „Keep Cool™“, naší doposud nejlepší inovací. Technologie „Keep Cool™“ ochlazuje články akumulátoru abrání jejich přehřívání, což prodlužuje dobu chodu až o25% advakrát prodlužuje životnost.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Ano |
| LED světlo | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 8719643004062 |
| Napon | 12 V |
| Volnoběžné otáčky | 11000-18000 |
| Neto težina bez baterije | 1 kg |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Oscilirajući ugao levi/desni | 1.8 ° |
| Zvučni pritisak | 89.0 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3.0 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 100.0 dB |
| Nivo vibracija (brušenje) | 16.7 m/s² |
Balení obsahuje
- Bezuhlíkové akumulátorové univerzální nářadí SKIL 2650
- Brusné papíry (5× GR60, 5× GR120)
- Brusná podložka
- Ponorný pilový list na dřevo, plast a kov
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj








































