Brusilica dugog vrata za suvu gradnju

- Lagani start, promenljiva brzina, konstantna brzina i zaštita od preopterećenja kao pomoć u pravilnom i lakom obavljanju posla
- 360° LED svetlo osvetljava tačno mesto na kom treba brušiti
- Segment četke koji se može odvojiti za brušenje blizu ivice
- Sklopivi dizajn za jednostavno čuvanje i transport
- Optimalna sloboda rotacije za brušenje zidova i plafona
- Stalak za zaštitu creva sprečava savijanje creva
- Uz odgovarajući brusni papir, idealna je za brušenje gipsanih ploča, čvrstih izolacionih ploča od stiropora, za pripremu za farbanje, poliranje
- Podesivi kaiš za rame za veću udobnost i rukovanje
- Povežite mrežni kabl sa crevom da biste smanjili rizik od zaplitanja
- Crevo od 4 m


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис производа
Snažna brusilica dugog vrata za suvu gradnju za obavljanje posla
Brusilica za gips-karton sa dugim vratom 7521 deo je SKIL XP Pro serije. Ovi alati pružaju izuzetne performanse za zahtevne projekte i razvijeni su za profesionalce koji donose pametne odluke. Snažna brusilica za gips-karton od 750 W projektovana je za diskove Ø 225 mm, što vam omogućava da posao završite brzo i uz minimalan napor. Sa produžnom šipkom i crevom i kablom za napajanje dužine 4 metra, lako možete brusiti velike površine. Brusilica je opremljena nizom elektronskih funkcija, uključujući meki start za glatko ubrzavanje bez trzaja, konstantnu brzinu za ujednačene rezultate i zaštitu od preopterećenja za produženje veka trajanja alata. Pored toga, promenljivo podešavanje brzine omogućava vam da brusilicu prilagodite različitim materijalima površine, obezbeđujući optimalne performanse.
Efikasno i ugodno brušenje
SKIL brusilica za suvu gradnju poseduje nekoliko praktičnih funkcija dizajniranih da brušenje učine efikasnijim i ugodnijim. Njeno 360° LED svetlo pruža svetlo, ravnomerno osvetljenje, obezbeđujući preciznu vidljivost oblasti na kojima je potrebno brušenje. Deo kućišta četke koji se može odvojiti omogućava brušenje sve do ivica. Za dodatnu udobnost, podesivi kaiš za rame pomaže u prebacivanju većeg dela težine sa zgloba i ruke na rame, čime se smanjuje zamaranje tokom duže upotrebe. Pored toga, kabl za napajanje može da se pričvrsti na crevo kako bi se umanjio rizik od zaplitanja ili saplitanja.
Laka za transport i čuvanje
SKIL brusilica za suvu gradnju je laka za transport. Jednostavno skinite produžni štap i sklopite alat u kompaktniju veličinu, čime se omogućava da savršeno stane u priloženu torbu za nošenje. Kada je potrebno da odložite brusilicu sa strane tokom rada, ona može da stoji na ugrađenim držačima, što takođe pomaže u sprečavanju savijanja creva.
SKIL XP Pro Series
Izgrađena na nasleđu izvrsnosti od 1924. godine, SKIL XP Pro serija razvijena je za profesionalce koji donose pametne odluke. Predstavljajući najbolje što SKIL ima da ponudi, SKIL XP Pro serija kombinuje izuzetne performanse, izdržljivost, profesionalne funkcije i kompaktnu ergonomiju. Savršeno opremljena za ozbiljne projekte u svakom kućnom okruženju.
Спецификације
| Performance Level | NAPREDNE PERFORMANSE |
|---|---|
| Ulaz | 750 W |
| Dimenzije brusnog papira Velcro | 225 mm |
| Ø diska za brušenje | 215 mm |
| Product Series | XP Pro Series |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Zvučni pritisak | 89 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 3.7 m/s² |
| Snaga zvuka | 97 dB |
Pakovanje sadrži
- SKIL 7521 brusilica dugog vrata za suvu gradnju
- Pojas za nošenje
- Adapter za usisivač
- Mrežasti brusni list (2 kom zrnastost 120, 1 kom zrnastost 80)
- 4 kom čičak trake
- Šestougaoni ključ

































