5330 AG
Kompaktna testera za višestruke materijale (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.91ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Ova praktična testera proseca razne materijale (drvo, laminat, keramičke pločice, aluminijum i plastiku)
- Snažan motor od 600 W i visoka dubina sečenja od 28,5 mm
- Kompaktan, lagan dizajn olakšava rad jednom rukom čime se dobija optimalna sloboda u radu
- Idealna za ubodno sečenje
- Blokada vretena za jednostavnu izmenu sečiva
- Paralelna vođica, sečiva testere i dijamantski disk su standardno uključeni
Недоступно у овој земљи
Спецификације
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Ulaz | 600 W |
| Radna sposobnost rezanja pri 90° | 28.5 mm |
| Maks. prečnik Ø sečiva | 89 mm |
| Min. prečnik Ø sečiva testere | 85 mm |
| Извор напајања | Наизменична струја |
| EAN | 8710364077069 |
| Ø vretena | 10 mm |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| Zvučni pritisak | 94 dB |
| Snaga zvuka | 105 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
| Nivo vibracija (rezanje metala) | 2.9 m/s² |
| Nivo vibracija (rezanje drveta) | 2.8 m/s² |
| Nivo vibracije (sečenje pločica) | 2.8 m/s² |
Pakovanje sadrži
- Sečivo testere od kaljenog čelika (80 zubaca) (2x)
- Dijamantski disk
- Crevo za povezivanje usisivača
- Paralelna vođica
- Imbus ključ
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.05ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































