


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitalni motori bez četkica
Najnovija i najsavremenija tehnologija ugrađena je u samu DNK svakog alata kompanije SKIL. Naši kompaktni, digitalni motori bez četkica pružaju dodatnu snagu, dodatnu efikasnost i duži vek trajanja od uporedivih motora bez četkica.
Otkrijte Digitalni motori bez četkicaKEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija „KEEPCOOL™“ sprečava pregrevanje baterija i poboljšava performanse baterije.
Otkrijte KEEPCOOL™

PWRJUMP™
Manje vremena za punjenje baterija znači manje zastoja. Napunite brzo svoje litijum-jonske baterije SKIL 20V Max PWRCORE 20™ da biste se vratili na posao u tren oka.
Otkrijte PWRJUMP™PWRASSIST™
Nema potrebe da ograničavate svoje baterije SKIL samo na upotrebu električnih alata kompanije SKIL. Naša baterija PWRASSIST™ i USB adapter PWRASSIST™ omogućavaju vam da punite telefone i tablete u pokretu.
Otkrijte PWRASSIST™

ACTIVCELL
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju baterije, prenoseći ove informacije alatu u realnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i performanse vam omogućavaju da sa lakoćom obavite svaki zadatak.
Опис производа
Bežična ugaona brusilica bez četkica sa VRS+ bočnom ručkom
Ugaona brusilica 20V Max 3930 sa diskom od 125 mm deo je SKIL XP Pro serije. Ovi alati pružaju izuzetne performanse za zahtevne projekte i razvijeni su za profesionalce koji donose pametne odluke. Kao i svi ostali SKIL 20V akumulatorski alati, napaja se vodećom PWRCORE 20™ tehnologijom baterija. SKIL 3930 je snažna akumulatorska ugaona brusilica, idealna za brze rezove i lako brušenje. Opremljena je VRS+ bočnom ručkom sa protivtegom koji se može pomerati u svim pravcima. Ovaj dinamički apsorber smanjuje vibracije na apsolutni minimum. Ergonomski dizajn sa softgripom obezbeđuje dodatnu radnu udobnost, a u zavisnosti od zadatka bočnu ručku možete podesiti u tri udobna položaja. Digitalni bezčetkasti motor pruža više snage, veću efikasnost i do 10 puta duži vek trajanja u poređenju sa motorom sa četkicama. SKIL 3930 ima elektronski meki start za postepeno dostizanje maksimalne brzine bez trzaja. Clic sistem omogućava lako podešavanje štitnika bez ključa, tako da varnice možete usmeriti u bilo kom željenom pravcu. Zamena ili menjanje diskova je jednostavno zahvaljujući praktičnom sistemu za blokadu vretena.
SKIL XP Pro Series
Izgrađena na nasleđu izvrsnosti od 1924. godine, SKIL XP Pro serija razvijena je za profesionalce koji donose pametne odluke. Predstavljajući najbolje što SKIL ima da ponudi, SKIL XP Pro serija kombinuje izuzetne performanse, izdržljivost, profesionalne funkcije i kompaktnu ergonomiju. Savršeno opremljena za ozbiljne projekte u svakom kućnom okruženju.
Спецификације
| Performance Level | IZUZETNE PERFORMANSE |
|---|---|
| Kapacitet akumulatora | 4.0 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ćelije akumulatora | Litijum-jonska |
| Struja punjenja | 6 A |
| Neto težina bez baterije | 1.88 kg |
| Извор напајања | Континуирана струја |
| Product Series | XP Pro Series |
| Maksimalni prečnik diska Ø | 125 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Da |
| Warranty | 5 godina garancije za alat za kućnu upotrebu, 1 godina garancije za alat za profesionalnu upotrebu |
| EAN | 4894863200495 |
| Order Number | AG1E3930DB |
| Zvučni pritisak | 81.5 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 92.5 dB |
| Nivo vibracija (površinsko brušenje) | 3.9 m/s² |
| Vreme punjenja | 0.83 h |


































