

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija „KEEPCOOL™“ sprečava pregrevanje baterija i poboljšava performanse baterije.
Otkrijte KEEPCOOL™Asortiman kompaktnih alata bez četkica
Pristup teško dostupnim uskim prostorima, rad iznad glave ili tokom dužeg vremena više ne predstavlja problem, zahvaljujući asortimanu kompaktnih alata bez četkica kompanije SKIL. Ovi alati su izuzetno kompaktni i nude kombinaciju visokih performansi, izdržljivosti i nenadmašnog nivoa praktičnosti.
Otkrijte Asortiman kompaktnih alata bez četkica

ACTIVCELL
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju baterije, prenoseći ove informacije alatu u realnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i performanse vam omogućavaju da sa lakoćom obavite svaki zadatak.
Опис производа
SKIL 3070 od „20V Max“ (18 V) je akumulatorska vibraciona bušilica bez četkica sa udarnom funkcijom. Ovaj alat je idealan za bušenje drveta, metala, pa čak i za bušenje u zidanim konstrukcijama, kao i za najteže poslove uvrtanja. Motor bez četkica je brži, jači i traje 10 puta duže od sličnog motora sa četkicama. 17 postavki obrtnog momenta za precizne rezultate uvrtanja. Zahvaljujući biraču funkcije, možete da jednostavno prebacujete između uvrtanja, bušenja i elektro-pneumatskog bušenja. Poseduje dve brzine koje možete da koristite za brzo bušenje ili za zahtevno bušenje i uvrtanje. Ovaj alat ima brzosteznu glavu od 13 mm sa jednostrukim naglavkom i sa bravom koja sprečava da burgije iskliznu. Automatsko blokiranje vretena omogućava brzu i jednostavnu izmenu pribora. Sve u svemu, ovaj višenamenski alat zaista nudi sve što vam je potrebno: pouzdanu tehnologiju litijum-jonskog akumulatora, promenljivu brzinu za potpunu kontrolu, a LED svetlo obezbeđuje dobru vidljivost prilikom rada. Pored toga, ovaj alat ima praktičan LED indikator kretanja napred/nazad, tako da možete odmah da utvrdite smer obrtanja. SKIL 3070 CA se dostavlja sa dodatkom za odvijač sa dvostrukim krajem i držačem za pojas.
Ovaj alat je deo projekta SKIL „Energy Platform“: prilagodljivi sistem akumulatora. Zahvaljujući „20V Max“ (18 V) litijum-jonskim akumulatorima, zagarantovana vam je optimalna fleksibilnost. Akumulatori su osmišljeni da pruže najbolji učinak i napravljeni da odgovaraju svim „20V Max Energy Platform“ alatima, tako da se čak mogu razmenjivati između električnih i baštenskih alata. Koliko je praktičan? „Energy Platform“ alati su dostupni sa i bez akumulatora, što vam daje mogućnost da nabavite više alata, ali bez obaveze da ujedno kupujete nove akumulatore i punjače. Ovaj akumulator takođe poseduje „Keep Cool™“ tehnologiju akumulatora, našu najzanimljiviju inovaciju. „Keep Cool™“ hladi ćelije akumulatora kako bi se izbeglo prekomerno zagrevanje, čime se produžava vreme rada za 25% i udvostručuje radni vek akumulatora! Tehnologija „ActivCell™“ ima za cilj da optimizuje potrošnju energije, da spreči pregrevanje i da maksimalno poveća performanse akumulatora.
Спецификације
| Performance Level | VISOKIH PERFORMANSI |
|---|---|
| Извор напајања | Континуирана струја |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 13 mm |
| Dve mehaničke brzine | Da |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 50 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost uvrtanja | 10 mm |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 & 4.0 Ah |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| Napon | 20 V Max |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 60 Nm |
| Ćelije akumulatora | Litijum-jonska |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-7200/0-27000 IPM |
| Neto težina bez baterije | 1.1 kg |
| Bez četkica | Da |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| LED svetlo | Da |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ne |
| Soft Grip | Ne |
| Illumination Switch | Ne |
| IOT | Ne |
| Pre-Light | Ne |
| Lock-On | Ne |
| After-glow | Ne |
| Warranty | 5 godina garancije za alat za kućnu upotrebu, 1 godina garancije za alat za profesionalnu upotrebu |
| EAN | 4894863200068 |
| Order Number | CD1E3070HL |
| Zvučni pritisak | 80.5 dB |
| Snaga zvuka | 91.5 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | < 2.5 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 9.1 m/s² |
| Vreme punjenja | 1 h |
Pakovanje sadrži
- SKIL 3070 akumulatorska vibraciona bušilica bez četkica
- Dvostrani nastavak za odvijač
- Osigurač za traku
- Uputstvo za upotrebu





































