Bežična bušilica


ACTIVCELL
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju baterije, prenoseći ove informacije alatu u realnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i performanse vam omogućavaju da sa lakoćom obavite svaki zadatak.
Опис производа
SKIL 3008 akumulatorska bušilica od „20V Max“ (18 V) ima dovoljno kapaciteta za sve vaše „uradi sam“ poslove koji zahtevaju naporno uvrtanje i za bušenje drveta i metala. Poseduje dve brzine koje možete da koristite za brzo bušenje ili za zahtevno uvrtanje. 17+1 podešavanje obrtnog momenta omogućava precizne rezultate sa 17 podešavanja za uvrtanje i jednim podešavanjem za poslove bušenja. Lako možete da menjate pripadajući pribor, zahvaljujući brzosteznoj glavi sa jednostrukim naglavkom od 13 mm. Automatsko blokiranje vretena omogućava brzu i jednostavnu izmenu pribora. Sve u svemu, ovaj višenamenski alat zaista nudi sve što vam je potrebno: pouzdanu tehnologiju litijum-jonskog akumulatora, promenljivu brzinu za potpunu kontrolu, a LED svetlo obezbeđuje dobru vidljivost prilikom rada. Pored toga, ovaj alat ima praktičan LED indikator kretanja napred/nazad, tako da možete odmah da utvrdite smer obrtanja. Na kraju, ali ne manje važno, ergonomski dizajn i mekani rukohvat na alatu pružaju dodatnu radnu udobnost. Patentirani indikator nivoa napunjenosti akumulatora prikazuje koliko je akumulator napunjen. SKIL 3008 HA se dostavlja u čvrstom koferu za nošenje sa dva „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah akumulatora, brzim punjačem, dodatkom za odvijač sa dvostrukim krajem i držačem za pojas.
Ovaj alat je deo projekta SKIL „Energy Platform“: prilagodljivi sistem akumulatora. Zahvaljujući „20V Max“ (18 V) litijum-jonskim akumulatorima, zagarantovana vam je optimalna fleksibilnost. Akumulatori su osmišljeni da pruže najbolji učinak i napravljeni da odgovaraju svim „Energy Platform“ alatima, što znači da jedan akumulator može da napaja sve. „Energy Platform“ alati su dostupni sa i bez akumulatora, što vam daje mogućnost da nabavite više alata, ali bez obaveze da ujedno kupujete nove akumulatore i punjače. „ActivCell™“ ima za cilj da optimizuje potrošnju energije, da spreči pregrevanje i da maksimalno poveća performanse akumulatora.
Спецификације
| Performance Level | VISOKIH PERFORMANSI |
|---|---|
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Dve mehaničke brzine | Da |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 50 Nm |
| Napon | 20 V Max |
| Ćelije akumulatora | Litijum-jonska |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Struja punjenja | 1 A |
| EAN | 4894863202352 |
| Order Number | DD1E3008HG |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Da |
| LED svetlo | Da |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| Zvučni pritisak | 83 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 94 dB |
| Vreme punjenja | 2.15 h |
Pakovanje sadrži
- SKIL 3008 akumulatorska bušilica
- Kofer za nošenje
- Litijum jonski akumulator „20V Max“ od (18 V) 2,0 Ah (2x) (3109)
- Punjač
- Dvostrani nastavak za odvijač
- Osigurač za traku
- Uputstvo za upotrebu
































