Rende

- Precizan alat lak za rukovanje za rendisanje površina i zaobljavanje ivica
- Motor od 600 W obezbeđuje dovoljnu snagu da se završi svaki posao rendisanja
- Lako i tačno podešavanje dubine
- Dugme za podešavanje velikih dubina takođe služi kao dodatna prednja ručka za optimalnu kontrolu
- Moderan, ergonomski dizajn sa mekanim rukohvatom za optimalno upravljanje i vođenje
- Reverzibilna sečiva za rendanje za glatki finiš i dug vek trajanja
- V-žleb za lako zaobljavanje ivica
- Ugrađen magacin za ključ
- Rad bez prašine moguć uz usisivač
Опис производа
Precizno električno rende za savršene rezultate rendanja
SKIL 1558 električno rende napravljeno je za snagu, performanse i izdržljivost. Ovo električno rende ima motor od 600 W i izlazi na kraj sa poslovima rendanja sa lakoćom, bez obzira na to koliko je materijal tvrd ili neravan. To je idealan alat za poslove rendanja kao što su skraćivanje vrata, zaobljavanje uglova i glačanje površina. Lagani dizajn sa mekanim rukohvatom i velikom ručicom za podešavanje dubine koja služi kao dodatni prednji rukohvat obezbeđuju optimalan komfor i kontrolu na alatom. Jasno označena skala dubine omogućava Vam da lako odaberete željenu postavku dubine. Ovo električno rende je opremljeno adapterom za usisivač za priključivanje usisivača.
SKIL rende visokog kvaliteta obezbeđuje precizno podešavanje dubine i glatku završnu obradu
SKIL, pronalazač kružne testere 1924. godine, zasniva razvoj svojih električnih rendea na godinama iskustva u pravljenju alata za obradu drveta. To znači da SKIL zna šta je potrebno da se proizvede električno rende koje pruža precizno podešavanje dubine i glatku završnu obradu koju tražite svaki put.
Praktične funkcije za dodatni komfor pri radu
Ovo električno rende ima reverzibilna sečiva za rendisanje za dva životna veka. Kada se jedna strana istroši, možete jednostavno okrenuti sečiva i nastaviti da radite. V-žleb na prednjoj nožici električnog rendeta omogućava Vam da lako zaoblite ivice i uglove. Ključ se čuva u električnom rendetu, tako da je uvek tu kada Vam je potreban. Za čistiju radnu okolinu, možete priključiti većinu usisivača standardne veličine na alat koristeći adapter za usisivač koji je dostavljen.
Спецификације
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| EAN | 8710364070596 |
| Order Number | F0151558AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ulaz | 600 W |
| Dubina rendisanja | 0 - 2 mm |
| Širina rendisanja | 82 mm |
| Извор напајања | Наизменична струја |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| Zvučni pritisak | 90 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 5.1 m/s² |
| Snaga zvuka | 101 dB |
Pakovanje sadrži
- Reverzibilno sečivo za rende (2x)
- Ključ za zamenu sečiva
- Odlaganje ključa
- Adapter za usisivač



































