Višenamenski alat

- Snažan višenamenski alat od 300 W za brušenje, testerisanje, rezanje i više
- LED svetlo za bolju vidljivost dela koji se obrađuje i udobniji rad na slabo osvetljenim mestima
- Idealan za raznovrsne „uradi sam“ poslove, i posebno je praktičan kada je potrebno precizno obaviti posao
- Univerzalni sistem za pripadajući pribor omogućava korišćenje širokog raspona osnovnog pripadajućeg pribora „Starlock“ i „OIS“ pripadajućeg pribora
- Kontinualno podesiva promenljiva brzina za potpunu kontrolu
- Dolazi sa adapterom za usisivač za brušenje bez prašine
- Ergonomski dizajn i mekan rukohvat za optimalni komfor i kontrolu
- Dubina bušenja sa promenljivom dubinom (0-60 mm) za precizno testerisanje i sečenje, sprečava oštećenje materijala ispod i brzo habanje pripadajućeg pribora
Опис производа
Snažan višenamenski alat sa LED svetlom i graničnikom dubine
SKIL 1491 je snažan višenamenski alat od 300 W promenljive brzine za najbolje rezultate na najrazličitijim materijalima. Dobar pregled vašeg rada je obezbeđen zahvaljujući LED svetlu. Uključeni graničnik dubine, koji je podesiv do 60 mm, sprečava brzo habanje pripadajućeg pribora i nenamerno oštećenje materijala ispod dela koji se obrađuje. Izmenom dostavljenog pripadajućeg pribora, možete da koristite ovaj višenamenski alat za širok dijapazon „uradi sam“ poslova kao što su brušenje, testerisanje i rezanje. Višenamenski alat je kompatibilan sa široko dostupnim „Starlock“ osnovnim pripadajućim priborom i „OIS“ pripadajućim priborom, tako da uvek možete da pronađete pravi pripadajući pribor za Vaš posao. Da bi bilo manje nereda dok brusite, možete da priključite ovaj alat na dostavljeni adapter za usisivač koji odgovara većini usisivača standardne veličine. Pored toga, ergonomski dizajn sa mekom drškom dodatnu udobnost pri radu. SKIL 1491 DB se dostavlja sa 9 brusnih listova, brusnom osnovom, graničnikom dubine, segmentnim listom testere, sečivom za uranjanje i adapterom za usisivač.
Спецификације
| Performance Level | VISOKIH PERFORMANSI |
|---|---|
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| EAN | 8719643000583 |
| Order Number | MF1E1491DB |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ulaz | 300 W |
| Oscilirajući ugao levi/desni | 2.8 ° |
| Извор напајања | Наизменична струја |
| Zvučni pritisak | 86.5 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 97.5 dB |
| Nivo vibracija (brušenje) | 3.4 m/s² |
Pakovanje sadrži
- Višenamenski alat SKIL 1491
- Brusni listovi (3x gr60, 3x gr120, 3x gr180)
- Osnovna brusna ploča
- HSS segmentni list testere (87 mm)
- List testere za drvo za sečenje kosih ivica (32 mm)
- Dubina bušenja
- Adapter za usisivač
- Imbus ključ
- Uputstvo za upotrebu


































