Mikser

- Snažni mikser od 1200 W za sve vrste materijala poput maltera, boja, lepila itd.
- Dvoručna drška za udoban rad i optimalnu kontrolu
- M14 alatni priključak za jednostavnu promenu standardnog alata i prenos snage bez gubitaka
- Zupčanici visokog kvaliteta za maksimalnu efikasnost obrtnog momenta
- Elektronski meki start za punu kontrolu
- Prethodni izbor brzine za precizan start i mešanje brzinom prilagođenom za različite materijale
- Dugme za blokadu omogućava neprekidno mešanje
- Otporno aluminijumsko kućište za prenosni mehanizam
- Obuhvaćena je univerzalna mešalica za različite materijale
Опис производа
Veoma snažan mikser sa mešalicom sa dvoručnim rukohvatom
SKIL 1016 mikser sa mešalicom sa zgodnim dvoručnim rukohvatom ima veoma moćan motor od 1200 W i idealan je za širok asortiman poslova miksiranja. Zahvaljujući priključku za alat M14, možete jednostavno i bezbedno menjati mešalice. Možete podesiti željenu brzinu točkom za prethodni izbor brzine. Elektronsko mekano startovanje obezbeđuje dodatnu radnu pogodnost. Ovaj mikser sa mešalicom se dostavlja sa visoko kvalitetnom odvojivom univerzalnom mešalicom od 120 mm.
Puna kontrola sa 2-ručnim rukohvatom
Sa svojim veoma snažnim motorom od 1200 W, SKIL 1016 je idealan za miksiranje širokog asortimana materijala, kao što su malter, cementni malter i lepkovi za pločice. Ovaj mikser sa mešalicom ima dvoručni rukohvat, što znači da možete zgodno rukovati mikserom sa mešalicom sa dve ruke za optimalnu kontrolu posla. Elektronski rad omogućava mekano startovanje i daje čak i više kontrole poslu miksiranja. Možete jednostavno menjati mešalice i pričvrstiti ih zahvaljujući priključkom M14 koji je industrijski standard.
Prethodni izbor brzine za precizno miksiranje
Ovaj mikser sa mešalicom ima prethodni izbor brzine koji čini prilagođavanje brzine zadatku jednostavnim. Možete podesiti željenu brzinu točkom za prethodni izbor brzine. A možete i blokirati prekidač okidača tokom produženih poslova miksiranja za kontinuirano miksiranje.
Praktične funkcije za dodatni komfor pri radu
Mikser sa mešalicom ima kućište zupčanika od aluminijuma koje povećava dugotrajnost alata. Pogodan rad Vam je zagarantovan tokom posla miksiranja, zahvaljujući ergonomskom dizajnu miksera sa mešalicom sa mekanim rukohvatom. Visoko kvalitetni odvojivi univerzalni mikser sa mešalicom od 120 mm koji je dostavljen je idealan za miksiranje različitih materijala, kao što su malter, cementni malter i lepkovi za pločice.
Спецификације
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Prekidač za podešavanje brzine | Da |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| EAN | 8710364061280 |
| Order Number | F0151016AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Maksimalni prečnik mešalice | 120 mm |
| Maksimalna radna sposobnost mešanja | 35 kg |
| Извор напајања | Наизменична струја |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 50 Nm |
| Dve mehaničke brzine | Da |
| Ulaz | 1200 W |
| Zvučni pritisak | 87 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 1.0 m/s² |
| Snaga zvuka | 98 dB |
Pakovanje sadrži
- Univerzalna mešalica 120 mm
- Ključ za odvijanje (2x)
































