Акумулаторска потопна пумпа




- Одрживо наводњавање коришћењем постојећих извора воде
- 3 режима тајмера: избор трајања рада пумпе или континуиран рад
- Проток од 2000 л/ч за брзо премештање чисте воде из бачви, базена или других извора
- Кука за качење омогућава једноставно постављање на резервоаре за кишницу
- Флексибилна монтажа на било ком месту у башти
- Водоотпорни преносиви одељак за батерију за употребу било где
- Узимање воде са дубине до 2 м
- Индикатор напуњености батерије на контролној табли
- Црево од 2,5 м са прикључком за славину за директно узимање воде
- Максимална температура воде 35°
- Време рада 63 мин са батеријом од 5,0 Ah
- Easy Storage' дизајн за уштеду простора и уредно складиштење алата

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija „KEEPCOOL™“ sprečava pregrevanje baterija i poboljšava performanse baterije.
Otkrijte KEEPCOOL™EASY STORAGE
Nered narušava radni učinak i zato je naš baštenski alat dizajniran sa rešenjem „Easy Storage“ koje štedi prostor.
Otkrijte EASY STORAGE

ACTIVCELL
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju baterije, prenoseći ove informacije alatu u realnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i performanse vam omogućavaju da sa lakoćom obavite svaki zadatak.
Опис производа
Бежична потопна пумпа са тајмер функцијом са 3 подешавања
Бежична потопна пумпа SKIL 0781 20V Max помаже у поновној употреби прикупљене воде за одрживо заливање врта. Као и сви остали SKIL 20V Max алати за башту без кабла, овај модел користи напредну технологију батерије и пуњача PWRCORE 20™, која је лидер у индустрији. Намењена еколошком заливању, пумпа извлачи воду из спремника кишнице, базена или других чистих извора са импресивним протоком од 2000 л/ч. Потпуно управљање омогућава тајмер са три подешавања, а за непрекидан рад можете изабрати континуирани режим. Ниво батерије лако се прати помоћу практичног индикатора. Са 5,0 Ah 20V Max батеријом, пумпа ради до 63 минута. Једноставно се поставља на било који резервоар за кишницу помоћу интегрисане куке. Уграђене рупе за вијке и водоотпорно преносиво кућиште батерије омогућавају већу флексибилност и монтажу било где у врту. Пумпа извлачи воду са дубине до 2 метра и ради на температурама до 35 °C. Захваљујући ексклузивном SKIL ‘Easy Storage’ дизајну, алат заузима минималан простор након употребе. SKIL 0781 CA испоручује се са цревом од 2,5 m, држачем, славином и ‘Easy Storage’ куком. Батерија и пуњач нису укључени.
„PWRCORE 20™“ je vodeća tehnologija u industriji akumulatora za napajanje svih SKIL „20V Max“ alata
Спецификације
| Performance Level | NAPREDNE PERFORMANSE |
|---|---|
| Ulaz | 80 W |
| Maksimalna veličina čestice prljavštine | 0.5 mm |
| Maksimalna temperatura tečnosti | 35 °C |
| Maksimalni kapacitet pumpanja | 2000 l/h |
| Maksimalna visina pumpanja | 20 m |
| Maksimalna dubina potapanja | 2 m |
| Minimalni nivo vode pri pokretanju | 27 mm |
| Rezidualna dubina vode (aproks.) | 27 mm |
| Извор напајања | Континуирана струја |
| Napon | 20 V Max |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 godine garancije za kućnu upotrebu |
| EAN | 4894863202970 |
| Order Number | GP1E0781CA |
Pakovanje sadrži
- Потопна пумпа 0781
- Црево 2,5 м
- Држач
- Славина
- Кука 'Easy Storage'
































