0130 BA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 12.69ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija „KEEPCOOL™“ sprečava pregrevanje baterija i poboljšava performanse baterije.
Otkrijte KEEPCOOL™EASY STORAGE
Nered narušava radni učinak i zato je naš baštenski alat dizajniran sa rešenjem „Easy Storage“ koje štedi prostor.
Otkrijte EASY STORAGE

ACTIVCELL
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju baterije, prenoseći ove informacije alatu u realnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i performanse vam omogućavaju da sa lakoćom obavite svaki zadatak.
Опис производа
Спецификације
| Performance Level | VISOKIH PERFORMANSI |
|---|---|
| Širina košenja | 34 cm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Sistem podešavanja visine košenja | Centralna ručka |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| Napon | 2x20 V Max |
| Извор напајања | Континуирана струја |
| Komplet za usitnjavanje | Da |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Kapacitet kutije za travu | 35 l |
| Ćelije akumulatora | Litijum-jonska |
| Napon | 40 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Da |
| Warranty | 5 godina garancije za alat za kućnu upotrebu, 1 godina garancije za alat za profesionalnu upotrebu |
| EAN | 8719643004895 |
| Order Number | GM1E0130BA |
| Zvučni pritisak | 74 dB |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 80.9 dB |
| Nepouzdanost (K) | 2.5 dB |
| Vreme punjenja | 1 h |
Pakovanje sadrži
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.04ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































