9132 AB
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 117.11ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
675,00 kr
Begränsat lager.
9132 AB
675,00 kr
- Över 100 år av pålitlig SKIL-kvalitet
- Betygsatt med 4,7/5 stjärnor av fler än 500 kunder
- Beställd före 17:00 = skickas idag
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Ingång | 850 W |
| Max. Ø skiva | 125 mm |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| Slimmat bakre handtag | Nej |
| EAN | 8719643000439 |
| Ljudtryck | 87 dB |
| Ljudeffekt | 98 dB |
| Osäkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrationsnivå (ytslipning) | 7.7 m/s² |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.61ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg


































