3010 AB
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.68ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden

ACTIVCELL™
Vår intelligenta ACTIVCELL™-teknik övervakar kontinuerligt batteriets spänning, temperatur och ström och överför denna information till verktyget i realtid.
Upptäck ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ ALLVARLIG KRAFT OCH PRESTANDA.
PWRCORE 20™ är det perfekta valet för större projekt. Den seriösa kraften och prestandan gör att du kan slutföra varje uppgift med lätthet.
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Strömkälla | Batteridriven |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Skruvkapacitet | 8 mm |
| Skruvkapacitet | 13 mm |
| Borrningskapacitet i stål | 13 mm |
| Borrningskapacitet i trä | 40 mm |
| Två mekaniska hastigheter | Ja |
| Max. vridmoment för hårt skruvförband | 50 Nm |
| Batterikapacitet | 2.0 Ah |
| Nettovikt exkl. batteri | 1 kg |
| Nettovikt inkl. batteri | 1.4 kg |
| Laddningsström | 0.4 A |
| EAN | 8719643002341 |
| Order Number | DD1E3010AB |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstlös | Nej |
| Varvtalsreglage | Ja |
| LED-lampa | Ja |
| Ljudtryck | < 70 dB |
| Osäkerhet bullernivå (K) | 3 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrationsnivå | < 2.5 m/s² |
| Laddningstid | 5 h |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.47ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg






































