5765 AG
Pilarka tarczowa
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.07ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Silnik dużej mocy (1350 W) o dużej prędkości obrotowej (5000 obr/min) zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie
- Trwała konstrukcja z pyłoszczelną przekładnią stożkową i łożyskiem kulkowym
- Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy
- Przystawka do odsysania pyłu z otworem przystosowanym do podłączenia większości typowych odkurzaczy domowych lub opcjonalnego worka na pył (osprzęt dodatkowy SKIL 2610387402)
- Niewielkie rozmiary zapewniają optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia
- Blokada włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia
- Maksymalna głębokość cięcia wynosi 65 mm przy kącie 90 stopni i 43 mm przy kącie 45 stopni
- Dźwignia unoszenia dolnej osłony do cięć kieszonkowych
- Wbudowany schowek na klucze
- Wizjer linii cięcia zapewnia łatwe i dokładne prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia
- Doskonała pod względem ergonomii konstrukcja zapewnia optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia.
Niedostępne w tym kraju
Przewiń do
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 5000 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 1350 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 45° | 43 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 65 mm |
| Ø tarczy | 184 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8710364074235 |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB |
| Moc dźwięku | 108 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.2 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.6 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Trwała walizka z tworzywa sztucznego
- Tarcza z nakładkami z węglików spiekanych (18 zębów, Ø 184 mm)
- Tarcza uniwersalna (60 zębów, Ø 184 mm)
- Tarcza (24 zęby, Ø 184 mm)
- Klucz sześciokątny umożliwiający łatwą wymianę tarczy
- Prowadnica równoległa
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.38ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia



































