2610395706
Tarcza uniwersalna (Ø 184 mm, 60 zębów)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.52ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Niedostępne w tym kraju
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
Opis produktu
Uniwersalna tarcza jest odpowiednia do cięcia drewna, metalu, tworzyw sztucznych i PVC.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Do modeli | 1052, 1054, 5003, 5064, 5164, 5665, 5765, 5865 |
| Pakowane po | 1 |
| Ø tarczy | 184 mm |
| Średnica otworu | 16 mm |
| Średnica tarczy w calach | 7 1/4" |
| Zęby | 60 |
| EAN | 8710364036356 |
| Order Number | 2610395706 |
| Warranty | Brak gwarancji |
Opakowanie zawiera
- Tarcza uniwersalna (Ø 184 mm, 60 zębów)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.48ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>































