Pilarka tarczowa

Ograniczona dostępność
- Silnik dużej mocy (1350 W) o dużej prędkości obrotowej (5000 obr/min) zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie
- Trwała konstrukcja z pyłoszczelną przekładnią stożkową i łożyskiem kulkowym
- Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy
- Wbudowane przyłącze do odkurzacza
- Niewielkie rozmiary zapewniają optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia
- Blokada włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia
- Maksymalna głębokość cięcia wynosi 65 mm przy kącie 90 stopni i 43 mm przy kącie 45 stopni
- Dźwignia unoszenia dolnej osłony do cięć kieszonkowych
- Wbudowany schowek na klucze
- Wizjer linii cięcia zapewnia łatwe i dokładne prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia
- Doskonała pod względem ergonomii konstrukcja zapewnia optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Wydajna i trwała, oferuje wszystko, czego potrzebujesz do cięcia
Pilarka tarczowa SKIL 5765 jest wyposażona w bardzo wydajny silnik 1350 W motor, który z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi pracami związanymi z cięciem. Dzięki głębokości cięcia 65 mm narzędzie oferuje także dużą wszechstronność. Głębokość ta pozwala na cięcie większości popularnych materiałów (desek, belek i in.). Ponadto pilarka tarczowa jest wyposażona w wiele komfortowych funkcji, np. wizjer linii cięcia, który gwarantuje precyzyjny rezultat cięcia. W wyposażeniu standardowym pilarki tarczowej znajduje się trwała tarcza z 18 zębami z nakładkami z wysokiej jakości węglików spiekanych. W wyposażeniu znajduje się także prowadnica równoległa.
Maksymalna moc do prac związanych z cięciem
Aby wszystkie prace związane z majsterkowaniem można było wykonać szybko i komfortowo, pilarka tarczowa SKIL 5765 została wyposażona w wydajny silnik 1350 W. Precyzyjne cięcie wymaga wysokiej prędkości, a przy prędkości minimum 5000 obr./min ta piła umożliwia łatwe wykonanie wszystkich prac związanych z cięciem.
Wysoka trwałość, która wydłuża okres eksploatacji piły
Tarcza z 18 zębami wykonana z hartowanej stali jest niezwykle trwała ze względu na zastosowanie nakładek z węglików spiekanych. Pyłoszczelne łożyska kulkowe zapewniają pilarce tarczowej trwałość. Pyłoszczelne łożyska kulkowe chronią piłę przed pyłem i wydłużają jej okres eksploatacji.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Pilarka tarczowa SKIL 5765 jet wyposażona w wizjer linii cięcia, który umożliwia prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia. Aby uzyskać idealnie równe cięcie, można użyć także prowadnicy równoległej. Wbudowany schowek zapewnia łatwy dostęp do kluczyka umożliwiającego wymianę tarcz. Aby zapewnić czystszą pracę, można podłączyć do otworu odsysania pyłu dowolny odkurzacz o standardowych wymiarach węża. Oprócz tego pilarka tarczowa SKIL 5765 jest lekka i bardzo kompaktowa.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 5000 |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 1350 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 45° | 43 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 65 mm |
| Ø tarczy | 184 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8710364073689 |
| Order Number | F0155765AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB |
| Moc dźwięku | 108 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.2 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.6 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Tarcza z nakładkami z węglików spiekanych (18 zębów, Ø 184 mm)
- Klucz sześciokątny umożliwiający łatwą wymianę tarczy
- Prowadnica równoległa
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia



































