5330 AG
Kompakt universalsag (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 4.7ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Denne praktiske sagen egner seg for mange forskjellige materialer (tre, laminat, keramiske fliser, aluminium og plast)
- Kraftig 600 watts motor og kuttedybde på hele 28,5 mm
- Den kompakte, lette konstruksjonen gjør det lettere å sage med én hånd, og gir dermed optimal frihet under arbeidet
- Ideell til innstikksliping
- Spindellås for enkelt skivebytte
- Parallellføring, sagblader og diamantskiver er inkludert som standard
Ikke tilgjengelig i ditt land
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Inngang | 600 W |
| Sagekapasitet ved 90° | 28.5 mm |
| Maks. Ø sagblad | 89 mm |
| Min. Ø sagblad | 85 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| EAN | 8710364077069 |
| Ø spindel | 10 mm |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 94 dB |
| Lydeffekt | 105 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i metItem attribute) | 2.9 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i tre) | 2.8 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (kutting av fliser) | 2.8 m/s² |
Emballasjen inneholder
- Sagblad i herdet stål (80 tenner) (2 x)
- Diamantskive
- Slange for tilkobling av støvsuger
- Parallellføring
- Sekskantnøkkel
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 4.44ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































