Kompakt universalsag (Multisaw)

- Denne praktiske sagen egner seg for mange forskjellige materialer (tre, laminat, keramiske fliser, aluminium og plast)
- Kraftig 600 watts motor og kuttedybde på hele 28,5 mm
- Den kompakte, lette konstruksjonen gjør det lettere å sage med én hånd, og gir dermed optimal frihet under arbeidet
- Ideell til innstikksliping
- Spindellås for enkelt skivebytte
- Parallellføring, sagblader og diamantskiver er inkludert som standard
Produktbeskrivelse
Kompakt sag for mange materialer
SKIL 5330 Multisaw er en kompakt sag for forskjellige materialer, konstruert for alle de vanligste sagearbeidene inne og ute. Med den sterke 600-watts motoren og sagedybden på hele 28,5 mm sager den effektivt i mange forskjellige materialer. Multisaw kapper tre, fliser, aluminium, rør osv. uten problemer. Med Multisaw sager du raskt og nøyaktig. Multisaw har mange praktiske funksjoner, for eksempel parallellføringen som hjelper deg med å sage rett og slangen for tillkobling til støvsuger. Multisaw fikser jobben, uansett hva det er du skal sage!
Svært allsidig
Fra laminatgulv og baderomsfliser til PCV-rør og aluminiumsprofiler: SKIL Multisaw sager alt. Den er konstruert for innstikk, slik at du sager utsnitt like enkelt som du kutter på langs eller tvers. Uansett hva det er du skal sage, fikser Multisaw jobben.
Høy ytelse
Multisaw har en sterk 600-watts motor for rask og enkel saging med dybde på opptil 28,5 mm. Dette holder i massevis for de fleste materialer som er aktuelle for hobbyhåndverkeren, og gjør sagen til en av de ledende på markedet.
Praktiske funksjoner for ekstra komfort under arbeidet
Multisaw er lett, kompakt, betjenes med én hånd, og er dermed ekstremt enkel å håndtere og gir stor bevegelsesfrihet og støtte under arbeidet. Den har også en indikator som viser når verktøyet er slått på.
Alt-i-ett-løsning for hobbyhåndverkere
SKIL 5330 Multisaw leveres med knivblad med 80 tenner i herdet stål for jevn saging i mange forskjellige materialer. En diamantskive følger med, til bruk ved saging i materialer som keramiske fliser. Det følger også med en parallellføring som hjelper deg med å sage rett, og en slange for tilkobling av støvsuger slik at du kan jobbe i rene omgivelser.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 600 W |
| Sagekapasitet ved 90° | 28.5 mm |
| Maks. Ø sagblad | 89 mm |
| Min. Ø sagblad | 85 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| EAN | 8710364069798 |
| Order Number | F0155330AA |
| Ø spindel | 10 mm |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 94 dB |
| Lydeffekt | 105 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i metItem attribute) | 2.9 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i tre) | 2.8 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (kutting av fliser) | 2.8 m/s² |
Emballasjen inneholder
- Sagblad i herdet stål (80 tenner) (2 x)
- Diamantskive
- Slange for tilkobling av støvsuger
- Parallellføring
- Sekskantnøkkel
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































