Úhlová bruska

- Účinný 720 W motor pro výborné výsledky řezání, broušení a odrezování
- Postranní rukojeť se systémem „VRS+“: jedinečným a výjimečným systémem tlumení vibrací
- Páčkový spínač pro optimální kontrolu nad nářadím: stisknutí vyžaduje pouze malou sílu a po uvolnění spínače se nářadí vypne
- Tři polohy boční rukojeti pro optimální uchopení při každém použití
- Ochranný kryt se systémem „Clic“ lze během několika sekund nastavit pro každou pracovní situaci
- Prachotěsná kuličková ložiska pro delší životnost a šnekové převody zaručující sílu a nízkou hlučnost
- Úzká a odolná kovová skříň převodovky pro snadný přístup do úzkých prostor
- Aretace vřetena umožňující snadnou výměnu kotouče
Popis produktu
Účinná úhlová bruska s jedinečným systémem tlumení vibrací („VRS+“)
Účinná úhlová bruska SKIL9131 je kompatibilní skotouči ovelikosti 125mm. Díky 720 W motoru toto nářadí zajišťuje skvělé výsledky při řezání, broušení aodrezování. Vynikající inovací je systém „VRS+“ společnosti SKIL, který ve srovnání sklasickými systémy mnohem lépe tlumí vibrace. Vpostranní rukojeti této úhlové brusky je vestavěné protizávaží, které se může pohybovat všemi směry. Tento takzvaný dynamický absorbér velmi výrazně snižuje vibrace. Podle potřeby si můžete nastavit postranní rukojeť do tří různých pozic. Tato úhlová bruska je vybavena praktickým páčkovým spínačem, který nabízí optimální kontrolu. Kaktivaci je třeba jen velmi málo síly ajakmile spínač uvolníte, nářadí se vypne. Se systémem „Clic“ můžete bez nástrojů snadno nastavit polohu krytu tak, aby se od něj létající jiskry odrážely požadovaným směrem. Toto nářadí je vybaveno prachotěsnými kuličkovými ložisky, která zaručují vyšší krouticí moment, delší životnost anižší hlučnost při práci. Štíhlá odolná kovová skříň převodovky umožňuje snadné ovládání úhlové brusky, ato ipři práci vomezeném prostoru. Výměna kotoučů je snadná díky praktickému systému aretace vřetene. SKIL 9131 GA se dodává vodolném kufříku se 3brusnými kotouči.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky | 12000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 720 W |
| Maksimalni prečnik diska Ø | 125 mm |
| Navoj na vretenu | M14 |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Tanka zadnja ručica | Ne |
| EAN | 8719643002853 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 87 dB |
| Snaga zvuka | 98 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
| Nejistota vibrací (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija (površinsko brušenje) | 7.7 m/s² |
Balení obsahuje
- Úhlová bruska SKIL 9131
- Kufr
- Brusné kotouče (3×)
- Bezpečnostní chránič
- Postranní rukojeť „VRS+“
- Klíč k montáži příslušenství
- Sada přírub
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































