Úhlová bruska

- Účinný 720 W motor pro výborné výsledky řezání, broušení a odrezování
- Páčkový spínač pro optimální kontrolu nad nářadím: stisknutí vyžaduje pouze malou sílu a po uvolnění spínače se nářadí vypne
- Tři polohy boční rukojeti pro optimální uchopení při každém použití
- Ochranný kryt se systémem „Clic“ lze během několika sekund nastavit pro každou pracovní situaci
- Integrované uložení klíče v postranní rukojeti
- Prachotěsná kuličková ložiska pro delší životnost a šnekové převody zaručující sílu a nízkou hlučnost
- Úzká a odolná kovová skříň převodovky pro snadný přístup do úzkých prostor
- Aretace vřetena umožňující snadnou výměnu kotouče
Popis produktu
Účinná úhlová bruska s páčkovým spínačem pro optimální kontrolu
Účinná úhlová bruska SKIL9131 je kompatibilní skotouči ovelikosti 125mm. Díky 720 W motoru toto nářadí zajišťuje skvělé výsledky při řezání, broušení aodrezování. Tato úhlová bruska je vybavena praktickým páčkovým spínačem, který nabízí optimální kontrolu. Kaktivaci je třeba jen velmi málo síly ajakmile spínač uvolníte, nářadí se vypne. Se systémem „Clic“ můžete bez nástrojů snadno nastavit polohu krytu tak, aby se od něj létající jiskry odrážely požadovaným směrem. Klíč na výměnu příslušenství je uložený vpostranní rukojeti, takže je vždy snadno po ruce. Podle potřeby si můžete nastavit postranní rukojeť do tří různých pozic. Toto nářadí je vybaveno prachotěsnými kuličkovými ložisky, která zaručují vyšší krouticí moment, delší životnost anižší hlučnost při práci. Štíhlá odolná kovová skříň převodovky umožňuje snadné ovládání úhlové brusky, ato ipři práci vomezeném prostoru. Výměna kotoučů je snadná díky praktickému systému aretace vřetene.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky | 12000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 720 W |
| Maksimalni prečnik diska Ø | 125 mm |
| Navoj na vretenu | M14 |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Tanka zadnja ručica | Ne |
| EAN | 8719643000378 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 87 dB |
| Snaga zvuka | 98 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
| Nejistota vibrací (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija (površinsko brušenje) | 7.7 m/s² |
Balení obsahuje
- Úhlová bruska SKIL 9131
- Bezpečnostní chránič
- Boční rukojeť
- Klíč k montáži příslušenství
- Sada přírub
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































