Kompaktní bezuhlíkový fukar na listí



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Spínač nastavitelné rychlosti a aretační knoflík pro optimální řízení proudu vzduchu
- Nastavení 3 rychlostí pro přizpůsobení nejrůznějším úkolům
- Vysoká výkonnost díky velmi vysoké rychlosti vzduchu (300 km/h) a průtoku (3,1 m³/min)
- Kompaktní konstrukce s měkkou rukojetí pro pohodlné ovládání
- Včetně gumové prodlužovací hubice a univerzálního adaptéru pro vyfukování a nasávání
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Compact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Kompaktní bezuhlíkový akumulátorový fukar pro bleskurychlé odfukování prachu a ostatních nečistot
Akumulátorový dmychadlo 20V Max 3161 je součástí řady SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří činí chytrá rozhodnutí. Stejně jako všechny ostatní akumulátorové nástroje SKIL 20V je napájeno špičkovou technologií baterií PWRCORE 20™. Dmychadlo SKIL 3161 je ideální pro odstraňování prachu, nečistot a všeho ostatního, co práce přináší. Tento akumulátorový fukar nabízí špičkový výkon s vysokou rychlostí vzduchu (300 km/h) a průtokem (3,1 m3/min). Velkou výhodou dmychadla SKIL 3161 je jeho kompaktní in-line design, což znamená, že motorová jednotka nevyčnívá. To zajišťuje optimální přístup ve stísněných prostorách. Digitální bezuhlíkový motor poskytuje vyšší výkon, vyšší účinnost a až 10× delší životnost než srovnatelný motor s uhlíky. Třírychlostní konstrukce poskytuje všestrannost při odstraňování nečistot ze země i nad hlavou, zatímco spoušť s plynulou regulací a zámek rychlosti zajišťují optimální kontrolu.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Napon | 20 V Max |
| Neto težina bez baterije | 1.2 kg |
| Količina vazduha | 3.1 m³/min |
| Maks. brzina vazduha | 300 km/h |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| Окидач са променљивом брзином | Ano |
| EAN | 4894863200273 |
| Zvučni pritisak | 83.5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 94.5 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
Balení obsahuje
- Bezuhlíkový akumulátorový fukar SKIL 3161
- Gumová prodlužovací hubice
- Adaptér inflátoru/deflátoru
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































