Akumulátorový fukar na listí „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Bezuhlíkový motor: rychlejší, silnější a s 10× delší výdrží
- Spínač nastavitelné rychlosti a aretační knoflík pro optimální řízení proudu vzduchu
- Nastavení 3 rychlostí pro přizpůsobení nejrůznějším úkolům
- Tlačítko s aretací pro snadný nepřetržitý provoz
- Kompaktní konstrukce s měkkou rukojetí pro pohodlné ovládání
- Včetně gumové prodlužovací hubice a univerzálního adaptéru pro vyfukování a nasávání
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Compact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Akumulátorový fukar „brushless“ pro bleskurychlé odfukování prachu a ostatních nečistot
„20V Max“ (18V) SKIL 3161 je akumulátorový bezuhlíkový fukar, ideální pro odstraňování pilin, odpadu avšeho, sčím se při práci setkáte. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. 3rychlostní provedení poskytuje univerzalitu při odstraňování nečistot zpodlahy nebo nad hlavou, zatímco spínač nastavitelné rychlosti arychlostní zámek zajišťují optimální kontrolu výkonnosti do maximální hodnoty rychlosti vzduchu 300km/h. SKIL 3161 CA se dodává sgumovou prodlužovací hubice aadaptérem, který lze používat pro vyfukování inasávání. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Napon | 20 V Max |
| Količina vazduha | 3.1 m³/min |
| Maks. brzina vazduha | 300 km/h |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Окидач са променљивом брзином | Ano |
| EAN | 8719643005564 |
| Zvučni pritisak | 83.5 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 1.5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 3 m/s² |
| Nivo vibracija | 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 94.5 dB |
Balení obsahuje
- Bezuhlíkový akumulátorový fukar SKIL 3161
- Gumová prodlužovací hubice
- Adaptér inflátoru/deflátoru
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































