Multischuurmachine (Octo)


- Compact, lichtgewicht ontwerp voor optimaal comfort
- Multifunctionele schuurzool voor grote oppervlakken en hoeken
- Doeltreffende schuurbeweging en krachtige motor voor optimaal schuurresultaat
- Gemakkelijk 'Clic' systeem om het deltastuk te draaien of te vervangen en om speciale hulpstukken te monteren zonder gereedschap
- 8 speciale hulpstukken om op moeilijk bereikbare plaatsen te schuren (SKIL accessoires, standaard niet inbegrepen)
- Adapter met 3 montagestanden voor hulpstukken (SKIL accessoires 2610393758 niet inclusief)
- Speciaal flexibel hulpstuk dat zich aanpast aan ronde vormen (SKIL accessoire 2610393757, standaard niet inbegrepen)
- Ingebouwd stofafzuigysteem en stofzak om stof tot een minimum te beperken
- Het deltastuk kan tweemaal worden gedraaid om de levensduur te verlengen
- Softgrip voor optimale controle
- Gemakkelijk (klithechtsysteem) wisselen van schuurpapier
- Laag geluids- en trillingsniveau
Product beschrijving
Veelzijdige handpalm-multischuurmachine voor schuurklussen in en rond het huis
De SKIL 7207 ‘Octo’ multischuurmachine is een compacte en lichte handpalmschuurmachine met een zool in strijkijzervorm om zowel grote vlakken als lastige plekjes en moeilijk bereikbare plaatsen zoals hoeken en randen te schuren. Het handpalm-ontwerp maakt dit gereedschap eenvoudig te beheersen en zorgt voor een extreme wendbaarheid, waardoor dit het ideale gereedschap is om op krappe en moeilijk bereikbare plaatsen te schuren – bijvoorbeeld bij het schuren van meubels of kozijnen. De 100W motor levert genoeg vermogen om uw doe-het-zelf schuurklussen snel en gemakkelijk te klaren. De draaibare deltapunt van de zool van de multischuurmachine verlengt de levensduur van de voetplaat met 300%. Het geïntegreerde stofopvangsysteem met stofzak levert een bijdrage aan een schonere werkomgeving. Deze multischuurmachine wordt geleverd met een stofzak en drie vellen schuurpapier.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Voor schoner werken heeft deze multischuurmachine een ingebouwd stofopvangsysteem dat het stof in de stofzak opvangt. De stofzak kan eenvoudig verwijderd, leeggemaakt en weer bevestigd worden. Deze multischuurmachine is ergonomisch ontworpen met softgrip, zodat deze tijdens het werken comfortabel in de hand ligt. Deze multischuurmachine wordt geleverd met een stofzak en drie vellen schuurpapier. Deze kan als optie worden uitgebreid met acht extra schuurhulpstukken om moeilijk bereikbare plaatsen te schuren, inclusief ronde oppervlakken.
Specificaties
Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
---|---|
New | Nee |
EAN | 8710364035489 |
Stroombron | Wisselstroom |
Spanning/frequentie | 230-240 V / 50-60 Hz |
Verstelbaar deltavoetstuk | 92 mm |
Totaal schuuroppervlak | 151 x 102 mm mm |
Ø schuurbeweging | 1.6 mm |
Schuurbewegingen | 24.000 p.m. |
Ingangsvermogen | 100 W |
Geluidsdrukniveau | 71 dB |
Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
Trillingsniveau | 14.3 m/s² |
Geluidsvermogen | 82 dB |
Verpakking bevat
- Stofzak
- Draaibare deltapunt
- 3 vellen schuurpapier (korrel 120)