Tafelzaag

- Tafelzaag van 210 mm met een krachtige 2000 W motor voor snel en soepel zagen
- Geleiderinstelling via tandheugel en rondsel voor snel, soepel en nauwkeurig werken
- 2-in-1 afkortgeleider kan ook als tafelverlenging gebruikt worden en veranderd worden voor vlak afzagen
- Nauwkeurige fijnafstelling van bladuitlijning zonder sleutel
- Snelle hoogte-instelling van het zaagblad
- Traploos instelbare schuine zaaghoeken (-2° - 47° max)
- Herstartbeveiliging voorkomt per ongeluk starten na een stroomuitval
- Gemakkelijk transport met draaggreep en zeer compact op te bergen
- Opbergmogelijkheid op machine voor geleider, verstekgeleider, aanduwlat, zaagbladbeschermkap en sleutels
- Schone werkomgeving: richt de afvoer van het zaagmeel met de stofconcentrator
- Stofzuigeradapter voor minder stofontwikkeling
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.
Product beschrijving
Nauwkeurige, compacte tafelzaag van 210 mm
De 1330 tafelzaag met een zaagblad van 210 mm maakt deel uit van de SKIL XP Pro-serie. Deze gereedschappen leveren uitzonderlijke prestaties voor veeleisende projecten en zijn ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. De SKIL 1330 tafelzaag beschikt over een krachtige 2000 W motor voor moeiteloos zagen tot 63 mm diepte. Een robuust tandheugel- en rondselmechanisme zorgt voor een snelle en uiterst nauwkeurige afstelling van de geleider.
De beste resultaten; uitzonderlijk nauwkeurige instellingen van geleider, zaaghoogtes en schuintes
Model 1330 heeft een multifunctionele snelgeleider die kan worden veranderd in een tafelverlenging om grote werkstukken van max. 62cm aan de rechterkant van het zaagblad te ondersteunen en geleiden. Een robuust tandheugel- en rondselsysteem zorgt voor een snelle en extreem nauwkeurige instelling van de geleider. En het instellen van de zaagbladhoogte kan ook heel gemakkelijk worden gedaan door gewoon aan een grote knop te draaien. De extra optie voor fijnafstelling van het zaagblad zonder een sleutel zorgt ervoor dat het zaagblad en de geleider te allen tijde exact parallel blijven. De schuine zaaghoeken kunnen zonder een sleutel van 0° tot 45° worden ingesteld.
De beste resultaten; uitzonderlijk nauwkeurige instellingen van geleider, zaaghoogtes en schuintes
De 1330 tafelzaag wordt geleverd met een stofzuigeradapter, een verstekgeleider, aanduwlat, twee sleutels en een zaagblad van 210 mm met 24 tanden met hardmetalen punten voor uitstekende resultaten.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES Prestaties |
|---|---|
| Asgatdiameter zaagblad | 30 mm |
| Zaagbladdiameter | 210 mm |
| Max. Zaagdiepte - 0° afschuining | 63.5 mm |
| Max. Zaagdiepte - 45° afschuining | 45 mm |
| Max. RIP van Left of Blade | 305 mm |
| Max. RIP van recht van Blade | 622 mm |
| EAN | 4894863201959 |
| Order Number | BT1E1330AA |
| Garantie | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Spanning (V) | 220-240 V |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Productserie | XP Pro Series |
| Vermogen | 2000 W |
| Onbelast toerental | 5000 |
| Frequentie | 50-60 hz |
Verpakking bevat
- Tafelzaag SKIL 1330
- 2-in-1 afkortgeleider
- Verstekgeleider
- Zaagblad 210 mm met 24 hardmetalen tanden
- Spouwmes met zaagbladbeschermkap
- Spouwmes zonder zaagbladbeschermkap
- Aanduwstok
- Stofafvoeraansluiting
- Stofzuigeradapter
- 2 sleutels
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing
































