Afkortzaag

- Krachtige 2000 W motor voor de zwaarste zaagklussen
- Dubbel versteksysteem; werkstuk hoeft niet te worden omgedraaid, voor snel en zeer nauwkeurig zagen
- Snelklemsysteem, voor comfortabel en snel bevestigen van het werkstuk
- Laser-zaaglijnvizier
- Paneelsysteem maakt een zaagbreedte tot 300 mm en een zaagdiepte van 90 mm mogelijk
- Extra grote verstekzaagsneden mogelijk van 50° - 50° (L / R)
- Traploos verstelbaar verstek zagen en positieve aanslagen links en rechts (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Duurzame constructie met kogellagers, spiraaltandwielen en aluminium zaagtafel
- Functie voor zagen van groeven
- Handige draaggreep voor gemakkelijk transport
- Asvergrendeling voor gemakkelijk wisselen van zaagbladen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.
Product beschrijving
Krachtige afkortzaag van 254 mm met dubbele verstekfunctie voor de zwaarste klussen
De 1320 afkortzaag met trekfunctie en een zaagblad van 254 mm maakt deel uit van de SKIL XP Pro-serie. Deze gereedschappen leveren uitzonderlijke prestaties voor veeleisende projecten en zijn ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. De SKIL 1320 afkortzaag met trekfunctie beschikt over een extreem krachtige 2000 W motor die zelfs de zwaarste klussen moeiteloos aankan, inclusief een maximale zaagcapaciteit van 90x300 mm. De dubbele verstekfunctie betekent dat het werkstuk vaak niet hoeft te worden omgedraaid.
Boordevol functies die zagen gemakkelijker maken dan ooit tevoren
Bevestiging van een werkstuk is een makkie met het unieke snelklemsysteem dat veel sneller is dan gebruikelijke klemsystemen. Zaaghoeken kunnen traploos worden ingesteld voor nauwkeurig schuin en verstek zagen en vooringestelde aanslagen garanderen een probleemloze instelling van de meest gebruikte hoeken. De 1320 wordt ook geleverd met een grote stofzak en geïntegreerde stofzuigeraansluiting in de aluminium beschermkap.
Gemakkelijk werken en vervoeren
Volledig inklapbare tafelverlengstukken maken stabiel plaatsen van langere werkstukken mogelijk en een laser op netvoeding geeft duidelijk de zaaglijn aan. Er is een extra handgreep voor gemakkelijk dragen. Model 1320 AA wordt geleverd met een 254mm zaagblad met 48 tanden met hardmetalen punten, extra fijn voor uitstekende resultaten.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES Prestaties |
|---|---|
| Asgatdiameter zaagblad | 30 mm |
| Zaagbladdiameter | 254 mm |
| Zaagcapaciteit bij verstek 0°/schuine rand 0° | 300 x 90 mm |
| Zaagcapaciteit bij verstek 0°/schuine rand links 45° | 300 x 40 mm |
| Snijcapaciteit bij 45° verstek rechts & links / 0° afschuining | 210 x 90 mm |
| Zaagcapaciteit bij verstek 0°/schuine rand rechts 45° | 300 x 25 mm |
| EAN | 8719643004567 |
| Order Number | BT1E1320AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning (V) | 220-240 V |
| Max. afgeschuinde hoek | 45 (П), 48 (Л) ° |
| Max. Verstekhoek | 50 (S), 50 (L) ° |
| Vermogen | 2000 W |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Onbelast toerental | 5000 |
| Frequentie | 50-60 hz |
Verpakking bevat
- Afkortzaag SKIL 1320
- Tafelverlengingen
- Werkstukklem
- Zaagblad 254 mm met 48 hardmetalen tanden
- Stofzak
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing
































