„Brushless” accugrasmaaier




- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Snijbreedte van 43 cm voor snel maaien en mulchen van grote hoeveelheden
- SKIL „Grass Guide” om dichtbij muren en randen te maaien
- Centrale handgreep voor een comfortabele aanpassing van de maaihoogte tussen 25 en 75 mm in 6 standen
- Drie werkhoogte-instellingen voor een goede werkhouding en minder belasting van uw armen en rug tijdens het maaien
- De mulchplug blokkeert het grasverzamelkanaal om op natuurlijke wijze uw gazon te bemesten
- Ergonomische, grote draaggreep voor comfortabel transport
- „Easy Storage”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- Opvouwbare telescoophandgrepen maken in combinatie met de inklapbare grasopvangbak compact, netjes opbergen mogelijk
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
„Brushless” accugrasmaaier met grote maaibreedte
De SKIL 0140 is een borstelloze accugrasmaaier met de prestaties van „40V Max” door twee „20V Max” accu's. Hij is ideaal voor het maaien van grote gazons dankzij de grote maaibreedte van 43 cm en borstelloze motor die sneller, krachtiger en een 10 x langere levensduur heeft dan een vergelijkbare motor met borstels. Deze maaier is uitgerust met de SKIL „Grass Guide” om efficiënt dichtbij muren en randen te maaien. Voor een optimale maai-ervaring kunt u de maaihoogte eenvoudig aanpassen aan de condities van uw gazon. De SKIL 0140 heeft zes hoogte-instellingen tussen 25 en 75 mm die met de centrale handgreep kunnen worden aangepast. Drie werkhoogte-instellingen zorgen voor een flexibele werkhoogte voor maaien zonder vermoeidheidsverschijnselen. Dankzij het exclusieve „Easy Storage”-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. De SKIL 0140 CA wordt geleverd met een grasopvangbak, mulchset, sleutel en zeskantsleutel. De accu's worden niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Maaibreedte | 43 cm |
| Nettogewicht excl. accu | 16 kg |
| Mulchingset | Yes |
| Systeem voor instellen van maaihoogte | Centrale handgreep |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Maaihoogte-instellingen | 6 |
| Maaihoogte | 25-75 mm |
| Inhoud grasopvangbak | 50 l |
| Onbelaste snelheid | 3700 |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Spanning (V) | 36 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 74.8 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 1.5 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 85.8 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2.5 dB |
Verpakking bevat
- Accugrasmaaier SKIL 0140
- Grasopvangbak
- Mulchingset
- Sleutel
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing



































