Horná frézka

- Výkonná 1400 W horná frézka na drážkovanie, skosenie hrán, rezanie drážok a štrbín, hrán a profilov
- Nastaviteľné otáčky pre prácu na širokej škále materiálov s rôznymi frézovacími nadstavcami
- Dvojité LED osvetlenie zlepšuje výhľad na obrobok
- Elektronická regulácia otáčok zabezpečuje maximálnu kvalitu frézovania
- Mäkký štart pre postupné rozbiehanie na maximálnu rýchlosť
- Karuselový hĺbkový doraz na jednoduché frézovanie v 8 prednastavených hĺbkach
- Jemné nastavenie hĺbky umožňuje rýchle a presné jemné nastavenie
- Zabudovaný adaptér na vysávač pre čistejšie pracovné prostredie
- Aretácia vretena na rýchlu výmenu príslušenstva jediným kľúčom
- Ergonomická mäkká rukoväť pre optimálne pohodlie a ovládanie
Popis produktu
Horná frézka s mäkkým štartom a elektronickou reguláciou otáčok
SKIL 1860 je výkonná 1400 W horná frézka na rezanie drážok apoldrážok, tvarovanie, zošikmenie avytváranie profilov adekoratívnych rezov. Je vhodná pre rôzne druhy materiálov vďaka predvoľbe rýchlosti ajemnému nastaveniu hĺbky. Pohodlne môžete prispôsobiť otáčky anastaviť hĺbku podľa riešenej úlohy. Zabudovaná elektronická regulácia otáčok zabezpečuje optimálnu kvalitu frézovania pri predvolených otáčkach. Dobrá viditeľnosť vašej práce je zabezpečená vďaka dvojitému LED svetlu. Táto horná frézka má ergonomický dizajn arukoväti smäkkým držadlom pre optimálne pracovné pohodlie. Pre čistejšie pracovné prostredie sa hodí adaptér na vysávač vhodný na väčšinu vysávačov štandardnej veľkosti. Aretácia vretena umožňuje rýchlu výmenu nástroja. SKIL 1860 AA sa dodáva srovnou frézou, tromi upínacími puzdrami, paralelným vedením, krivkovým vedením, kruhovým vedením akopírovacím kruhom.
Špecifikácie
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8719643000590 |
| Order Number | VA1E1860AA |
| Typ zástrčky | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Otáčky bez zaťaženia (ot./min.) | 11000-28000 |
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Príkon | 1400 W |
| Ø upínacieho puzdra | 6 & 6.35 & 8 mm |
| Max. zapichovací zdvih | 55 mm |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| LED osvetlenie | Áno |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Akustický tlak | 91 dB |
| Neistota hluku (K) | 3 dB |
| Neistota vibrácií (K) | 1.5 m/s² |
| Úroveň vibrácií | 4.5 m/s² |
| Akustický výkon | 102 dB |
Balenie obsahuje
- Horná frézka SKIL 1860
- Rovná fréza (8 mm)
- Upínacie puzdrá (6, 6,35 a 8 mm)
- Paralelná vodiaca šablóna
- Krivkové vedenie
- Kruhové vedenie
- Kopírovacia objímka
- Adaptér na vysávač
- Maticový kľúč
- Návod na používanie
Dostupni dokumenti za to orodje
































