


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitálne bezkontaktné motory
Najnovšia špičková technológia je zakotvená v samotnej DNA každého nástroja SKIL. Naše kompaktné digitálne bezkontaktné motory poskytujú v porovnaní s kontaktnými motormi mimoriadny výkon, mimoriadnu účinnosť a dlhšiu životnosť.
Objavte Digitálne bezkontaktné motoryKEEPCOOL™
Naša patentovaná technológia „KEEPCOOL™“ zabraňuje prehriatiu batérií a zlepšuje ich výkon.
Objavte KEEPCOOL™

Zdokonalené LED svetlo
Dokonalú viditeľnosť vášho obrobku zaisťuje naše moderné LED svetlo s 2 režimami vrátane režimu svietidla a funkcie automatického vypnutia.
Objavte Zdokonalené LED svetloACTIVCELL™
Naša inteligentná technológia ACTIVCELL™ nepretržite monitoruje napätie, teplotu a prúd batérie a prenáša tieto informácie do nástroja v reálnom čase.
Objavte ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ VYSOKÁ SILA A VÝKON.
Popis produktu
Špecifikácie
| Performance Level | ZDOKONALENÝ VÝKON |
|---|---|
| Produktová rada | XP Pro Series |
| Zdroj energie | Jednosmerný prúd |
| Maximálny priemer vŕtania do muriva | 13 mm |
| Dve mechanicky nastavované otáčky | Áno |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 50 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Priemer skľučovadla | 13 mm |
| Kapacita skrutkovania | 10 mm |
| Max. krútiaci moment - tuhý spoj | 60 Nm |
| Max. frekvencia príklepov | 0-7500/0-27000 IPM |
| Hmotnosť netto bez akumulátora | 0.9 kg |
| LED osvetlenie | Áno |
| Spínač s regulátorom rýchlosti | Nie |
| Bezkefový | Áno |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863200129 |
| Order Number | CD1E3075JA |
| Akustický tlak | 88 dB |
| Neistota hluku (K) | 5 dB |
| Neistota vibrácií (K) | 1.5 m/s² |
| Akustický výkon | 99 dB |
| Úroveň vibrácií (vŕtanie do kovu) | < 2.5 m/s² |
| Úroveň vibrácií (príklepové vŕtanie do betónu) | 8 m/s² |
Balenie obsahuje
Dostupni dokumenti za to orodje

































