5330 AG
Kompaktná píla na rôzne materiály (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.1ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Táto šikovná píla sa prereže cez rôzne materiály (drevo, laminát, keramické obkladačky, hliník a plast)
- Výkonný 600 W motor veľká 28,5 mm hĺbka rezu
- Kompaktný, ľahký dizajn umožňuje ovládanie jednou rukou, čo zabezpečuje optimálnu voľnosť pri práci
- Ideálne pre ponorné rezanie
- Aretácia vretena na jednoduchú výmenu kotúča
- Paralelná vodiaca šablóna, pílové kotúče a diamantové kotúče tvoria štandardné príslušenstvo
Nedostupné v tejto krajine
Špecifikácie
| Performance Level | SPOĽAHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Príkon | 600 W |
| Hĺbka rezu pri 90° | 28.5 mm |
| Max. Ø pílového kotúča | 89 mm |
| Min. Ø pílového kotúča | 85 mm |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Akustický tlak | 94 dB |
| Akustický výkon | 105 dB |
| Neistota (K) | 3 dB |
| Úroveň vibrácií (rezanie kovu) | 2.9 m/s² |
| Úroveň vibrácií (rezanie dreva) | 2.8 m/s² |
| Úroveň vibrácií (rezanie dlaždíc) | 2.8 m/s² |
Balenie obsahuje
- Pílový kotúč z tvrdenej ocele (80 zubov) (2x)
- Diamantový kotúč
- Hadica pre pripojenie vysávača
- Paralelná vodiaca šablóna
- Inbusový kľúč
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.05ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupni dokumenti za to orodje
































