Elektrická sponkovacia pištoľ

- Elektrická sponkovacia pištoľ pre rýchle a jednoduché sponkovanie a pribíjanie rôznych materiálov
- „Regulácia sily nástrelu“ nastavuje ráz tak, aby sa prispôsobil danému povrchu
- Dĺžka kábla 6 m umožňuje optimálnu voľnosť pohybu pri práci
- Blokovanie spínača zabraňuje nežiaducemu spusteniu
- Mäkké držadlo na optimálne pracovné pohodlie
- Nastreľuje sponky a klince do dĺžky 16 mm
Popis produktu
Ideálne náradie na rýchle a jednoduché sponkovanie a pribíjanie rôzneho materiálu
Elektrická sponkovacia pištoľ SKIL 8200 je kompaktné náradie snízkou váhou, ktoré umožní vykonať vaše sponkovacie apribíjacie práce vrôznych materiáloch rýchlo aľahko. Je ideálnym náradím pre práce doma ivonku, ako čalúnenie nábytku, upevňovanie drevených panelov alebo zaskrutkovanie kovových spojovacích častí do dreva. Elektrická sponkovacia pištoľ má reguláciu sily nástrelu, takže môžete prispôsobiť požadovanú silu, ktorou sa sponky aklince nastreľujú do materiálu obrobku. Keď pracujete smäkším materiálom (napríklad mäkké drevo), môžete zvoliť nižšiu reguláciu sily nástrelu, takže nenastrelíte klinec príliš hlboko do materiálu. Toto náradie má 6-metrový napájací kábel, čo je postačujúce na dokončenie každej sponkovacej apribíjacej práce doma bez toho, aby ste potrebovali použiť predlžovací kábel. Táto sponkovacia pištoľ je dodávaná so 400 sponkami a100 klincami.
Úžasná všestrannosť
Elektrická sponkovacia pištoľ používa široko dostupný typ 53 8-16 mm sponiek atyp 40, 47 a48 15-16 mm klincov, čo znamená, že je kompatibilná skaždým príslušenstvom, ktoré potrebujete pre práce domáceho majstrovania. Táto elektrická sponkovacia pištoľ zabezpečuje rýchle aneprerušované sponkovanie apribíjanie vrôznych materiáloch: od dreva po plast aod tkanín po penu.
Praktické vlastnosti pre mimoriadny pracovný komfort
Elektrická sponkovacia pištoľ váži jeden kg, čo ju robí nástrojom ľahkým na manévrovanie aovládanie. Zaistenie spínača zabraňuje náhodnému nastreľovaniu sponiek aindikácia zásobníka vás informuje otom, kedy treba doplniť klince alebo sponky. Elektrická sponkovacia pištoľ je dodávaná so 400 sponkami a100 klincami, takže môžete hneď začať pracovať.
Špecifikácie
| Performance Level | SPOĽAHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8710364057757 |
| Order Number | F0158200AA |
| Typ zástrčky | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Max. frekvencia príklepov | 20 IPM |
| Dĺžka sponky | 8-16 mm |
| Šírka sponky | 11.4 mm |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| Dĺžka klincov | 15-16 mm |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Akustický tlak | 84 dB |
| Neistota hluku (K) | 3 dB |
| Neistota vibrácií (K) | 1.5 m/s² |
| Úroveň vibrácií | 7.0 m/s² |
| Akustický výkon | 95 dB |
Balenie obsahuje
- 400 sponiek (14 mm)
- 100 klincov (15 mm)
Dostupni dokumenti za to orodje
































