1961 DA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 20.56ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Popis produktu
Špecifikácie
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8719643004413 |
| Order Number | MT1E1961DA |
| Rozsah samonivelácie | ± 4 ° |
| Rozmery (dĺžka x šírka x výška) | 96 x 73 x 107 |
| Zdroj energie | Jednosmerný prúd |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Čas nivelácie | < 5 s |
| Automatická nivelácia | Áno |
| Kapacita akumulátora | 2.0 Ah |
| Skladovacia teplota | -20°C - +70 °C |
| Napájanie | Li-Ión |
| Prevádzkový čas | 8 h |
| Prevádzková teplota | -5°C - +40 °C |
| Presnosť nivelácie | ±0,5 mm/m |
| Druh lasera | 520 nm |
| Trieda lasera | 2 |
| Napätie | 3.7 V |
Balenie obsahuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.31ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupni dokumenti za to orodje
































