Krížový laser

- Výborná a presná pomôcka pre domácich majstrov pri obkladaní, maľovaní či vešaní políc
- Technológia zeleného lasera zabezpečuje maximálnu viditeľnosť
- Integrovaný lítiovo-iónový akumulátor, ktorý možno ľahko nabiť cez zabudovaný micro-USB nabíjací port
- Automatická autonivelácia pre rýchlu a presnú prácu bez manuálneho nastavovania
- Premieta presne skrížené vodorovné a zvislé laserové čiary
- Režim manuálnej nivelácie umožňuje premietať diagonálne čiary
- Pracovný dosah až 20 m
- Ukazovateľ úrovne nabitia akumulátora užitočne zobrazuje zostávajúcu kapacitu akumulátora
- Kompaktný dizajn s mäkkým držadlom na pohodlnú manipuláciu
- Ľahké používanie vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu
- 1/4" závitový montážny otvor na vrchnej a spodnej strane pre ľahké upevnenie svorky alebo statívu
- Obsahuje veľmi univerzálnu svorku, ktorá sa ľahko pripevní na rôzne povrchy, čo zabezpečuje maximálnu flexibilitu
Popis produktu
Lítium-iónový samonivelačný krížový laser s technológiou zeleného lasera
SKIL 1912 je krížový laser, ktorý premieta presne skrížené horizontálne avertikálne laserové čiary. Tento krížový laser má zabudovanú lítiovo-iónový akumulátor, ktorý sa dá ľahko nabiť cez zabudovaný micro-USB nabíjací port. Technológia zeleného lasera maximalizuje viditeľnosť. Laserové čiary sa vyrovnávajú automaticky vsamonivelačnom režime. Ak pracujete na svojpomocných prácach nevyžadujúcich nivelovanú projekciu, ľahko prepnete do režimu manuálnej nivelácie. Umožňuje premietať diagonálne línie pri inštalácii zábradlia. Na pripevnenie lasera krôznym povrchom môžete použiť veľmi univerzálnu svorku. Vďaka pracovnému dosahu až do 20 metrov, kompaktnému dizajnu smäkkým držadlom ajednoduchým používateľským rozhraním je SKIL 1912 skvelým riešením pre vaše nivelačné práce. Okrem toho má krížový laser 1/4" závitový montážny otvor na vrchnej aspodnej strane pre ľahké upevnenie svorky alebo statívu. Vneposlednom rade užitočný ukazovateľ úrovne nabitia akumulátora jasne zobrazuje zostávajúcu kapacitu akumulátora. SKIL 1912 AA sa dodáva sflexibilnou svorkou anabíjacím USB káblom.
Špecifikácie
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8719643004420 |
| Order Number | MT1E1912AA |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Rozsah samonivelácie | ± 4 ° |
| Rozmery (dĺžka x šírka x výška) | 71 x 61 x 77 |
| Zdroj energie | Jednosmerný prúd |
| Pracovný rozsah | 20 m |
| Čas nivelácie | < 5 s |
| Automatická nivelácia | Áno |
| Kapacita akumulátora | 1.2 Ah |
| Skladovacia teplota | -20°C - +70 °C |
| Napájanie | Li-Ión |
| Prevádzkový čas | 6 h |
| Prevádzková teplota | -5°C - +40 °C |
| Presnosť nivelácie | ±0,5 mm/m |
| Druh lasera | 520 nm |
| Trieda lasera | 2 |
| Napätie | 3.7 V |
Balenie obsahuje
- Krížový laser SKIL 1912
- Flexibilná svorka
- Nabíjací kábel s USB
- Návod na používanie
Dostupni dokumenti za to orodje
































