Digitálna líniová laserová vodováha

- Ideálny pomocník pri všetkých drobných nivelačných prácach doma
- Premietanie laserovej línie pod akýmkoľvek uhlom
- Veľmi presná digitálna vodováha
- Uhlomerový nadstavec na nastavenie smeru projekcie lasera na podlahe
- Nástenná montážna základňa umožňuje rozličné metódy upevnenia líniového lasera na stenu
- Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom
- Ľahko čitateľný podsvietený digitálny displej
- Praktická funkcia automatického nastavenia na orientáciu displeja podľa držania
- Indikátory šípky hore a dole poskytujú pomoc pri nivelizácii v reálnom čase
- Magnetická hrana na bezpečné upevnenie na kovových povrchoch
- Veľmi kompaktné rozmery na jednoduché skladovanie a jednoduchú manipuláciu
Popis produktu
Pomoc pri malých zarovnávacích prácach
Laserová vodováha SKIL 1900 je malé, ale nevyhnutné náradie pri domácich prácach, ako je vešanie obrazov, upevňovanie políc alebo obkladanie podláh. Náradie premieta laserovú čiaru vľubovoľnom požadovanom uhle aslúži tiež ako vysokopresná digitálna vodováha. Vďaka dodávanému príslušenstvu môžete model SKIL 1900 používať vrôznych situáciách. Nasmerujte laserovú projekciu vsprávnom smere na podlahu pomocou uhlomerového nadstavca, pripevnite náradie kstene pomocou základne na pripevnenie na stenu apripevnite magnetickú hranu náradia na kovové povrchy. Ovláda sa jednoducho jediným tlačidlom; zapnite nástroj aje okamžite pripravený na vyrovnávanie! Vďaka jednoducho čitateľnému veľkému podsvietenému displeju, pohodlnej funkcii automatického prispôsobenia displeja apraktickým ukazovateľom nahor anadol je SKIL 1900 tým najlepším pomocníkom, akého si môžete počas úlohy želať. SKIL 1900 AA sa dodáva sdržiakom na stenu, uhlomerovým nadstavcom advoma batériami AAA.
Špecifikácie
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8719643004406 |
| Order Number | MT1E1900AA |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Zdroj energie | Jednosmerný prúd |
| Pracovný rozsah | 4.5 m |
| Automatická nivelácia | Nie |
| Skladovacia teplota | -20°C - +70 °C |
| Napájanie | 2x 1.5V AAA |
| Prevádzkový čas | 10 h |
| Prevádzková teplota | 0°C - 40 °C |
| Druh lasera | 635 nm |
| Trieda lasera | 2 |
Balenie obsahuje
- Digitálna líniová laserová vodováha SKIL 1900
- Nástenná montážna základňa
- Uhlomerový nadstavec
- Batérie AAA (2×)
- Návod na používanie
Dostupni dokumenti za to orodje
































