Laserový nivelačný prístroj

- Vysoká funkčnosť vďaka autonivelácii a režimu nastavenia sklonu
- Jednoduché náradie pre všetky druhy nastavovania polohy vďaka 1 horizontálnej línii a 2 vertikálnym líniám
- 2. vertikálna línia pre presné definovanie 90°uhla
- Automatická autonivelácia pre rýchlu a presnú prácu bez manuálneho nastavovania
- 1/4" závit pre jednoduché upevnenie na statív
Popis produktu
Laserový nivelačný prístroj s jednou horizontálnou a dvomi vertikálnymi líniami
Laserový nivelačný prístroj SKIL 0516 má tri pracovné režimy, ktoré premietajú horizontálne, vertikálne apretínajúce sa laserové línie. Okrem toho premieta druhú vertikálnu líniu na ľahké definovanie 90° uhlov. Toto univerzálne náradie má samonivelačný režim, ktorý automaticky niveluje projekciu na váš obrobok. Ak pracujete na svojpomocných prácach nevyžadujúcich nivelovanú projekciu, jednoduchým posunutím prepínača vypnete laser. Umožňuje premietať diagonálne línie pri inštalácii zábradlia. Laserový nivelačný prístroj SKIL 0516 spracovným dosahom 10 metrov poskytuje ideálnu pomoc pri svojpomocných prácach ako kladenie dlaždíc, ozdobovanie stien avešanie políc. Tento laserový nivelačný prístroj sa dodáva so štyrmi batériami AA, takže môžete hneď začať!
Špecifikácie
| Performance Level | SPOĽAHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Order Number | F0150516AB |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Rozsah samonivelácie | +/- 4° ° |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| Pracovný rozsah | 10 m |
| Čas nivelácie | 6 sec s |
| Automatická nivelácia | Áno |
| Napájanie | 4x AA (LR6) / 1,5V |
| Prevádzková teplota | -1°C - +40°C °C |
| Maximálny výstupný výkon | < 1 mW |
| Presnosť nivelácie | 5 mm/m |
| Druh lasera | 635 nm |
| Trieda lasera | 2 |
Balenie obsahuje
- Laserový nivelačný prístroj SKIL 0516
- 4 batérie AA (LR6)
- Návod na používanie
Dostupni dokumenti za to orodje
































