Uhlová brúska

- Výkonný 850 W motor na perfektné rezanie, brúsenie a zbavovanie hrdze
- Pádlový spínač pre optimálne ovládanie; vyžaduje nízku ovládaciu silu a po jeho uvoľnení sa náradie vypne
- Tri polohy bočnej rukoväti na optimálny úchop vo všetkých aplikáciách
- Ochranný kryt so systémom „Clic“ možno za pár sekúnd nastaviť pre každú pracovnú polohu
- Úložisko na kľúč v bočnej rukoväti
- Prachotesné guľôčkové ložiská pre dlhú životnosť a skrutkovité prevody pre výkon a nízku hlučnosť
- Štíhle a trvanlivé kovové teleso prevodovky zabezpečuje ľahký prístup, aj v stiesnených priestoroch
- Aretácia vretena na jednoduchú výmenu príslušenstva
Popis produktu
Výkonná uhlová brúska s pádlovým spínačom na optimálne ovládanie
SKIL 9132 je výkonná uhlová brúska kompatibilná skotúčmi spriemerom 125 mm. Vďaka 850 W motoru toto náradie zabezpečuje najlepšie výsledky pri rezaní, brúsení aodstraňovaní hrdze. Táto uhlová brúska má pohodlný pádlový spínač, ktorý umožňuje optimálne ovládanie. Vyžaduje mimoriadne nízku silu pri obsluhe alen čo spínač uvoľníte, náradie sa ihneď vypne. Systém „Clic“ umožňuje ľahké nastavenie chrániča bez nástroja, takže iskry môžete odrážať do ľubovoľného smeru. Vďaka integrovanému priestoru na kľúč vbočnej rukoväti je kľúč na výmenu príslušenstva vždy dostupný. Avzávislosti od vykonávanej práce môžete ľahko nastaviť bočnú rukoväť do troch pohodlných polôh. Toto náradie má prachotesné guľkové ložiská askrutkovité prevody, ktoré zabezpečujú vysoký krútiaci moment, dlhšiu životnosť amenšiu hlučnosť počas práce. Štíhla atrvanlivá kovová skriňa prevodovky umožňuje ľahko ovládať túto uhlovú brúsku sľahkosťou aj pri práci vstiesnených priestoroch. Výmeny kotúčov je ľahká vďaka šikovnému systému aretácie vretena.
Špecifikácie
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Typ zástrčky | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Príkon | 850 W |
| Max. Ø kotúča | 125 mm |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| Štíhla zadná rukoväť | Nie |
| EAN | 8719643000415 |
| Order Number | AG1E9132AA |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| Akustický tlak | 87 dB |
| Akustický výkon | 98 dB |
| Neistota (K) | 3 dB |
| Úroveň vibrácií (brúsenie povrchu) | 7.7 m/s² |
Balenie obsahuje
- Uhlová brúska SKIL 9132
- Bezpečnostný kryt
- Bočná rukoväť
- Kľúč na príslušenstvo
- Súprava prírub
- Návod na používanie

































