Vŕtací skrutkovač (Energy Line)

- Vŕtací skrutkovač: nepretržitý výkon, žiadny akumulátor, žiadne nabíjanie
- Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť so 6 m šnúrou pre optimálny komfort práce
- Ekologickejšie ako porovnateľné výrobky s akumulátorom
- Dvojstupňová mechanická prevodovka; vysoká rýchlosť na rýchle vŕtanie a vysoký výkon na skrutkovanie
- 20-polohový systém VariTorque na presné skrutkovanie plus plne aretovaná poloha na vŕtanie
- Nastaviteľná rýchlosť umožňuje šetrný rozbeh a za každých okolností plnú ovládateľnosť nástroja
- Prepínanie smeru doľava/doprava na skrutkovanie a uvoľňovanie skrutiek
- 10 mm rýchloupínacie skľučovadlo bez kľúča, s dvojitou objímkou, pre ľahkú a rýchlu výmenu príslušenstva
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť s mäkkou gumovou tlmiacou vložkou Softgrip zaručuje pohodlnú prácu
Popis produktu
Sieťový vŕtací skrutkovač „Energy Line“
Vŕtací skrutkovač SKIL 6221 je navrhnutý špeciálne pre SKIL „Energy Line“: dobrá výkonnosť, lepšie pre životné prostredie anajlepšia voľnosť pri práci. Má všetko, čo potrebujete; má dlhý, 6-metrový kábel pre mimoriadnu voľnosť pohybu apolokovové 10 mm bezkľúčové skľučovadlo sdvojitou objímkou pre rýchlu ajednoduchú výmenu príslušenstva. Vŕtací skrutkovač ponúka pre presné vŕtanie 20+1 nastavenie krútiaceho momentu VariTorque. Dve mechanické rýchlosti anastaviteľná rýchlosť umožňujú všestrannosť akontrolu práce.
„Energy Line“: dobrá výkonnosť, lepšie pre životné prostredie a najlepšia voľnosť pri práci
Náradia SKIL „Energy Line“ majú dobrú výkonnosť, sú lepšie pre prostredie aposkytujú najlepšiu voľnosť pri práci. Dobrá výkonnosť znamená, že tieto náradia sa chopia všetkých bežných prác domáceho majstrovania vdome ivonku. Sú lepšie pre životné prostredie kvôli nízkej spotrebe energie, obmedzenému používaniu surových materiálov aich kompaktnému dizajnu snízkou hmotnosťou. Najlepšia voľnosť pri práci je zabezpečená vďaka mimoriadne dlhému 6- alebo 10-metrovému napájaciemu káblu, ktorý kombinuje neustále sieťové napájanie amimoriadnu voľnosť pohybu pri práci.
Dve mechanické rýchlosti poskytujú všestrannosť pre každú prácu
Dve mechanické rýchlosti dodávajú všestrannosť. Nastavenie „High speed“ dodáva vysokú rýchlosť pre vŕtanie anastavenie „Low speed“ dodáva vysoký krútiaci moment pre pevné skrutkovanie (napríklad veľké skrutky). Stýmto vhrsti máte isté vhodné riešenie pre každú prácu.
Rýchla a jednoduchá výmena príslušenstva
Tento vŕtací skrutkovač je vybavený 10mm bezkľúčovým skľučovadlom sdvojitou objímkou na rýchlu ajednoduchú výmenu príslušenstva. Polokovové skľučovadlo je robustné aodolné. 20+1 nastavenie krútiaceho momentu VariTorque zabezpečuje presné skrutkovanie ajedno ďalšie nastavenie pre vŕtanie. Stýmto vŕtacím skrutkovačom budete mať správne riešenie pre každú prácu.
Regulátor rýchlosti na optimálnu kontrolu
Nastaviteľná rýchlosť náradia zabezpečuje presné vŕtanie askrutkovanie – rýchlosť môžete nastaviť použitím spínača na optimálne ovládanie.
Špecifikácie
| Performance Level | SPOĽAHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Max. krútiaci moment - tuhý spoj | 38 Nm |
| Typ zástrčky | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Otáčky bez zaťaženia (ot./min.) | 0 - 400 / 1600 |
| Napätie a frekvencia | 220-240V/50-60Hz |
| Typ skľučovadla | Double-sleeve keyless |
| Kapacita skrutkovania | 6 mm |
| Priemer skľučovadla | 10 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 8 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 20 mm |
| Nastavenie krútiaceho momentu | 20 + 1 |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| Príkon | 0.9 A |
| Spínač s regulátorom rýchlosti | Áno |
| Warranty | 3 roky záruka pre domáce použitie |
| EAN | 8710364067510 |
| Order Number | F0156221AA |
| Akustický tlak | 79 dB |
| Akustický výkon | 90 dB |
| Neistota (K) | 3 dB |
| Úroveň vibrácií (vŕtanie do kovu) | < 2.5 m/s² |
| Úroveň vibrácií (skrutkovanie) | < 2.5 m/s² |
| Neistota vibrácií (K) | 1.5 m/s² |
| Dĺžka napájacieho kábla | 6 m |
Balenie obsahuje
- Vŕtací skrutkovač SKIL 6221
- Návod na používanie
Dostupni dokumenti za to orodje

































