1340 AA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 16.87ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>



EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Popis produktu
Špecifikácie
| Performance Level | ZDOKONALENÝ VÝKON |
|---|---|
| Priemer otvoru na tŕň čepele | 30 mm |
| Priemer čepele | 254 mm |
| Max. hĺbka rezu – 0 ° skosenie | 90 mm |
| Max. hĺbka rezu – 45° skosenie | 63 mm |
| Max. pozdĺžne rezanie ľavej strany čepele | 340 mm |
| Max. pozdĺžne rezanie pravej strany čepele | 640 mm |
| EAN | 8719643004543 |
| Order Number | BT1E1340AA |
| Typ zástrčky | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napätie | 220-240 V |
| Zdroj energie | Striedavý prúd |
| Produktová rada | XP Pro Series |
| Výkon | 2000 W |
| Frekvencia | 50-60 hz |
Balenie obsahuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 19.78ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































