6290 AF
Elektropnevmatsko kladivo
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 11.71ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Zmogljivo 710 W elektropnevmatsko kladivo
- 13-mm hitrovpenjalna vrtalna glava za preprosto zamenjavo pribora
- Kompaktno elektropnevmatsko kladivo sodobne udobne oblike
- Idealen za vsa vrtalna opravila doma in okrog hiše
- Močan motor in visoka učinkovitost za hitro, neutrudno vrtanje v gradbeništvu
- Izklop udarnega vrtanja pri vseh običajnih vrtalnih in vijačnih opravilih
- Indikatorji za različne načine delovanja
- Funkcija za vrtenje v obratni smeri za vijačenje
- Stikalo za nastavitev hitrosti z:- aretirnim gumbom za neprekinjeno uporabo,- gumbom za izbiro hitrosti za prednastavitev hitrosti za optimalni učinek pri vsakovrstni uporabi
- Brezstopenjska nastavitev stranskega ročaja za varno obojeročno uporabo
- Preprosta nastavitev globinskega merila za predhodno izbiro globine vrtanja za slepe luknje
Ni na voljo v tej državi
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Maks. število udarcev | 0-43200 IPM |
| Vhodna moč | 710 W |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 35 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zmogljivost vrtanja v stene | 16 mm |
| EAN | 8710364067596 |
| Zvočni tlak | 94 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Zvočna moč | 105 dB |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | 3.0 m/s² |
| Raven tresenja (udarno vrtanje betona) | 13.2 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Stranski ročaj
- Merilnik globine
- Komplet 3 svedrov za kamen (Ø 5/6/8 mm)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.94ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>



































