Udarni vrtalnik

- Zmogljiv udarni vrtalnik z močjo 710 W
- 13-mm hitrovpenjalna vrtalna glava za preprosto zamenjavo pribora
- Priročen udarni vrtalnik udobne sodobne zasnove
- Idealen za vsa vrtalna opravila doma in okrog hiše
- Močan motor in visoka učinkovitost za hitro, neutrudno vrtanje v gradbeništvu
- Izklop udarnega vrtanja pri vseh običajnih vrtalnih in vijačnih opravilih
- Indikatorji za različne načine delovanja
- Funkcija za vrtenje v obratni smeri za vijačenje
- Stikalo za nastavitev hitrosti z:- aretirnim gumbom za neprekinjeno uporabo,- gumbom za izbiro hitrosti za prednastavitev hitrosti za optimalni učinek pri vsakovrstni uporabi
- Brezstopenjska nastavitev stranskega ročaja za varno obojeročno uporabo
- Preprosta nastavitev globinskega merila za predhodno izbiro globine vrtanja za slepe luknje
Opis izdelka
Zmogljiv in priročen udarni vrtalnik
Udarni vrtalnik SKIL 6290 je idealno orodje za vsa vaša vrtanja doma in okrog hiše. Zmogljivo je z motorjem moči 710 W. Ima kompaktno obliko in udobne funkcije, na primer indikator delovanja. Ta udarni vrtalnik je opremljen s 13 mm dvojno hitrovpenjalno vrtalno glavo za hitro in preprosto menjavo pribora. Funkcija nastavljive hitrosti s prednastavitvijo hitrosti omogoča vsestranskost in nadzor nad delom. Udarnemu vrtalniku so priloženi stranski ročaj, merilnik globine in komplet treh 5, 6 in 8 mm svedrov za zid.
Visoka zmogljivost
Ta udarni vrtalnik je zmogljiv zahvaljujoč motorju moči 710 W in opremljen je z 13 mm dvojno hitrovpenjalno vrtalno glavo za hitro in preprosto menjavo pribora. Dvojna vpenjalna glava ima dve objemki; eno držite, medtem ko drugo obračate, da bi zategnili ali zategnili vpenjalno glavo. Mehanizem elektropnevmatskega kladiva je za vrtanje v zid in način elektropnevmatskega kladiva je mogoče izklopiti za običajno vrtanje in vijačenje. Vse te funkcije omogočajo, da je ta udarni vrtalnik idealen za vrtanje doma in okrog hiše.
Funkcija nastavljive hitrosti s prednastavitvijo hitrosti za optimalen nadzor
Orodje ima funkcijo nastavljive hitrosti za natančno vrtanje in vijačenje. Svojo želeno hitrost lahko nastavite z gumbom za prednastavitev hitrosti. Za vaše udobje lahko blokirate gumb za neprekinjeno vrtanje in vijačenje.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ta udarni vrtalnik ima številne priročne funkcije, na primer funkcijo vzvratnega delovanja. To je priročno na primer, ko odvijate ali odstranjujete vijake. Priročen indikator delovanja vam bo pokazal, kateri način delovanja je aktiven. Orodju je priložen stranski ročaj za udobno dvoročno uporabo in vključuje merilnik globine za nastavljanje globine vrtanja za slepe luknje. Vrtalniku je priložen komplet treh 5, 6 in 8 mm svedrov za zid.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Maks. število udarcev | 0-43200 IPM |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 710 W |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 35 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zmogljivost vrtanja v stene | 16 mm |
| EAN | 8710364062386 |
| Order Number | F0156290AA |
| Zvočni tlak | 94 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Zvočna moč | 105 dB |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | 3.0 m/s² |
| Raven tresenja (udarno vrtanje betona) | 13.2 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Stranski ročaj
- Merilnik globine
- Komplet 3 svedrov za kamen (Ø 5/6/8 mm)




































