5765 AG
Krožna žaga
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 133.13ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Zmogljiv 1350 W motor z veliko hitrostjo (5000 minˉ¹) za hitro, visokonatančno žaganje
- Trpežni poševni zobniki in konstrukcija s krogličnimi ležaji s protiprašno zaščito
- Blokada vretena za preprosto menjavo rezil
- Naprava za odsesavanje prahu; njen nastavek ustreza večini standardnih gospodinjskih sesalnikov za prah ali vrečki za prah (opcija: pribor SKIL, kat. št. 2610387402)
- Kompaktna oblika za optimalni nadzor in vodenje
- Varnostno stikalo za preprečevanje nenamernega vklopa
- Največja globina reza je 65 mm pri 90 stopinjah, 43 mm pri 45 stopinjah
- Spodnji gibljivi ščit z vzvodom za potopne reze
- Ključ shranjen v ohišju stroja
- Vizir črte rezanja in natančno sledenje označene črte
- Ergonomsko dovršena oblika za optimalni nadzor in vodenje žage
Ni na voljo v tej državi
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vhodna moč | 1350 W |
| Zmogljivost žaganja pri 45° | 43 mm |
| Zmogljivost žaganja pri 90° | 65 mm |
| Žagin list Ø | 184 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| EAN | 8710364074235 |
| Premer osi | 16 mm |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 97 dB |
| Zvočna moč | 108 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.2 m/s² |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.6 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Trpežen plastičen kovček
- List žage s karbidnimi konicami (18 zob, Ø 184 mm)
- Vsestranski žagin list (60 zob, Ø 184 mm)
- Žagin list (24 zob, Ø 184 mm)
- Šestrobi ključ za hitro zamenjavo žaginega lista
- Vzporedno vodilo
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.22ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>




































