Krožna žaga

- Zmogljiv 1350 W motor z veliko hitrostjo (5000 minˉ¹) za hitro, visokonatančno žaganje
- Trpežni poševni zobniki in konstrukcija s krogličnimi ležaji s protiprašno zaščito
- Blokada vretena za preprosto menjavo rezil
- Vgrajen priključek za sesalnik za prah
- Kompaktna oblika za optimalni nadzor in vodenje
- Varnostno stikalo za preprečevanje nenamernega vklopa
- Največja globina reza je 65 mm pri 90 stopinjah, 43 mm pri 45 stopinjah
- Spodnji gibljivi ščit z vzvodom za potopne reze
- Ključ shranjen v ohišju stroja
- Vizir črte rezanja in natančno sledenje označene črte
- Ergonomsko dovršena oblika za optimalni nadzor in vodenje žage
Opis izdelka
Zmogljiv, vzdržljiv in vse kar potrebujte za optimalna žaganja doma in okrog hiše
Krožna žaga SKIL 5765 ima zelo zmogljiv motor moči 1350 W, ki preprosto opravi vse naloge žaganja doma in okrog hiše. Prav tako z zmogljivostjo žaganja 65 mm ponuja številne možnosti. Kot ideja, največ običajno uporabljenih globin (tramov, vej itd.) je mogoče preprosto opraviti s to zmogljivostjo. Poleg tega je ta krožna žaga opremljena s številnimi funkcijami za zagotavljanje udobja, na primer z vizirjem črte žaganja za zagotavljanje natančnih rezultatov žaganja. Ta krožna žaga je opremljena z izredno vzdržljivim žaginim listom z 18 zobmi, izdelan iz visokokakovostnega materiala s karbidnimi konicami. Vzporedno vodilo je vključeno za pomoč pri ravnem žaganju.
Največja moč za naloge žaganja doma in okrog hiše
Da bi večino običajnih del opravili hitro in udobno, je krožna žaga SKIL 5765 opremljena z zmogljivim motorjem moči 1350 W. Gladki rezultati rezanja zahtevajo veliko hitrost in pri najmanj 5000 minˉ¹ lahko s to žago preprosto opravljate običajna dela doma in okrog hiše.
Vzdržljivost za podaljšanje življenjske dobe orodja
Žagin list iz kaljenega jekla z 18 zobmi je izredno vzdržljiv zaradi materiala s karbidnimi konicami. Za zagotavljanje vzdržljivosti je ta krožna žaga opremljena z zatesnjenimi krogličnimi ležaji. Zatesnjeni kroglični ležaji žago ščitijo pred prahom, da bi podaljšali njeno življenjsko dobo.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Krožna žaga SKIL 5765 ima vizir črte žaganja za preprosto in natančno sledenje označene črte. Prav tako lahko uporabite vzporedno vodilo za pomoč pri ravnem rezanju. Vgrajen prostor za shranjevanje ključev zagotavlja, da je ključ vedno lahko dostopen za udobno menjavo žaginega lista. In za čistejše delovno okolje lahko priključite kateri koli sesalnik standardne velikosti na vgrajen nastavek za odsesavanje prahu. Kot zadnje, vendar nič manj pomembno, je krožna žaga SKIL 5765 lahke konstrukcije in zelo kompaktna.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 1350 W |
| Zmogljivost žaganja pri 45° | 43 mm |
| Zmogljivost žaganja pri 90° | 65 mm |
| Žagin list Ø | 184 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| EAN | 8710364073689 |
| Order Number | F0155765AA |
| Premer osi | 16 mm |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 97 dB |
| Zvočna moč | 108 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.2 m/s² |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.6 m/s² |
Embalaža vsebuje
- List žage s karbidnimi konicami (18 zob, Ø 184 mm)
- Šestrobi ključ za hitro zamenjavo žaginega lista
- Vzporedno vodilo





































