0330 AC
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.14ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden

KEEPCOOL™
Vår patenterade 'KEEPCOOL™'-teknik förhindrar att batterier överhettas och förbättrar batteriprestanda.
Upptäck KEEPCOOL™Enkel förvaring
Oreda ger sämre prestanda – därför är alla våra trädgårdsredskap utformade med en utrymmessparande Easy Storage-lösning.
Upptäck Enkel förvaring
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Luftvolym | 680 m³/min |
| Strömkälla | Batteridriven |
| Batterikapacitet | 2.5 Ah |
| Nettovikt inkl. batteri | 2.3 kg |
| Nettovikt exkl. batteri | 1.9 kg |
| Laddningsström | 2.4 A |
| Borstlös | Ja |
| EAN | 8719643003829 |
| Order Number | GB1E0330AC |
| Ljudtryck | 88.9 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrationsnivå | < 2.5 m/s² |
| Ljudeffekt | 99.2 dB |
| Osäkerhet (K) | 2.0 dB |
| Laddningstid | 1.25 h |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.66ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg






































