6745 GB
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 117.03ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Varvtalsreglage | Ja |
| Max. slagfrekvens | 0-20400/0-54400 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ingång | 1050 W |
| Skruvkapacitet | 13 mm |
| Borrningskapacitet i stål | 13 mm |
| Borrningskapacitet i trä | 50 mm |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| Borrningskapacitet i sten | 20 mm |
| EAN | 8719643003164 |
| Order Number | HD1E6745GB |
| Ljudtryck | 94.2 dB |
| Osäkerhet bullernivå (K) | 3 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Ljudeffekt | 105.2 dB |
| Vibrationsnivå (borrning i metItem attribute) | < 2.5 m/s² |
| Vibrationsnivå (slagborrning i betong) | 11.1 m/s² |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.73ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg

































