7521 DA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.91ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

2 209,00 kr
Begränsat lager.
7521 DA
2 209,00 kr
- Över 100 år av pålitlig SKIL-kvalitet
- Betygsatt med 4,7/5 stjärnor av fler än 500 kunder
- Beställd före 17:00 = skickas idag
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | AVANCERAD PRESTANDA |
|---|---|
| Ingång | 750 W |
| Slippappersstorlek, kardborrepapper | 225 mm |
| Slipskiva Ø | 215 mm |
| Product Series | XP Pro Series |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Ljudtryck | 89 dB |
| Osäkerhet bullernivå (K) | 3 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrationsnivå | 3.7 m/s² |
| Ljudeffekt | 97 dB |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.35ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg

































