5330 AG
Kompakt multi-materialsåg (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 121.38ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Denna smidiga såg kapar en stor mängd material (trä, laminat, kakelplattor, aluminium och plast)
- Kraftig motor på 600 W och skärdjup på 28,5 mm
- Den kompakta lättviktsdesignen underlättar användning med en hand, vilket ger optimal arbetsfrihet
- Idealisk för instickssågning
- Spindellås för enkelt bladbyte
- Sidoanslag, sågblad och diamantskiva ingår som standard
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Specifikationer
| Performance Level | TILLFÖRLITLIG PRESTANDA |
|---|---|
| Ingång | 600 W |
| Sågkapacitet vid 90° | 28.5 mm |
| Max. Ø sågblad | 89 mm |
| Min. Ø sågblad | 85 mm |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 års garanti för hemmabruk |
| Ljudtryck | 94 dB |
| Ljudeffekt | 105 dB |
| Osäkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrationsnivå (sågning i metItem attribute) | 2.9 m/s² |
| Vibrationsnivå (sågning i trä) | 2.8 m/s² |
| Vibrationsnivå (skärning av kakelplattor) | 2.8 m/s² |
Förpackningen innehåller
- Sågblad i härdat stål (80 tänder) (2x)
- Diamantskiva
- Slang för anslutning av dammsugare
- Sidoanslag
- Insexnyckel
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.16ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg
































