5765 AG
Cirkelsåg
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.07ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Kraftig motor på 1350 W med högt varvtal (5000 varv/min) för snabb, exakt sågning
- Tåliga spiralskurna drev och dammtäta kullager
- Spindellås för enkelt bladbyte
- Möjlighet till dammutsugning med dammutsug som passar de flesta vanliga dammsugare eller dammpåse (tillval, SKIL-tillbehör 2610387402)
- Kompakt design för optimal kontroll och styrning
- Säkerhetsströmbrytare som förhindrar ofrivillig start
- Största sågdjup är 65 mm vid 90 grader, 43 mm vid 45 grader
- Fjärrlyftspak för nedre skydd vid ficksågning
- Inbyggd nyckelförvaring
- Utfällbar såglinjemarkering gör det lätt att följa såglinjen exakt
- Ergonomiskt överlägsen design för optimal kontroll och styrning
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Specifikationer
| Performance Level | TILLFÖRLITLIG PRESTANDA |
|---|---|
| Ingång | 1350 W |
| Sågkapacitet vid 45° | 43 mm |
| Sågkapacitet vid 90° | 65 mm |
| Sågblad Ø | 184 mm |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| EAN | 8710364074235 |
| Ø centrumhål | 16 mm |
| Warranty | 3 års garanti för hemmabruk |
| Ljudtryck | 97 dB |
| Ljudeffekt | 108 dB |
| Osäkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrationsnivå (sågning i metItem attribute) | 2.2 m/s² |
| Vibrationsnivå (sågning i trä) | 2.6 m/s² |
| Batterier ingår | Nej |
| Batterier krävs | Nej |
Förpackningen innehåller
- Robust plastväska
- Sågblad med hårdmetallspets (18 tänder, Ø 184 mm)
- Allroundsågblad med Ø 184 mm (60 tänder)
- Sågblad med Ø 184 mm (24 tänder)
- Insexnyckel för enkelt bladbyte
- Sidoanslag
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.34ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg




































